Jelentkezés

Attila32

Újonc
2022. 01. 28.
2
1
tek.png

Jelentkezési formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 15​
2. Attila vagyok, 15 éves. Hobbiaim azok nagyon nincsenek, játszani szeretek és most tanulok hogy minél jobb eredményeim legyenek és hogy miné jobb iskolába tudjak majd tovább tanulni.(nyolcadikos vagyok mert egyszer megbuktam.) Lassan 5 éve rp-zek nagyon szeretek és szerintem tudok is. Még sosem voltam frakcióban itt a seemta-n ezért is irom meg ezt a jelentkezést. Tisztelet tudó és kitartó vagyok. Sokat vagyok el érhető(most volt egy nagyobb kihagyásom mivel nem volt gépem.) Válasz​
3. Miért pont téged válasszunk a Terrorelhárítás csapatába? Kitartó vagyok. Birom az negativ és a pozitiv kritikákat. Sokat vagyok el árhető. Tudok csapatban dolgozni. Gyorsan ismerkedek. Tudok és szeretek rp-zni. Mindent megteszek azért hogy senkivel se legyek rossz-ba a csapatban.​
4. Mióta játszol a szerveren? 2021. 07. 30.​
4.1 Játszott perceid száma: 5730​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? 4-5 akár 6-7-et is tudnák aktivan lenni.​
5. Miért szeretnél a TEK-hez csatlakozni?: Mivel még sosem voltam legális frakció tagja itt a seemta-n és úgy halottam hogy ez egy elég jó és kitartó csapat. Meg szeretnék tanulni legált rp-zni és úgy érzem hogy itt igen is sikerülni fog!​
6. Mely rendvédelmi frakció(k)nak voltál tagja? (Mikor, mennyi időt, milyen névvel, milyen indokkal távoztál onnan?) még sosem voltam legális frakcióban.​
7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Vicces,humoros sosem megharagudó személyt alkotnák​
8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! a TEK(terorr el háritási központ) feladata hogy megvédje a várost a terorista erőktől. Emellet védi a miniszter elnököt. Védi a civileket. Ők vesznek részt egy nagyobb/kisebb razziákban.​




Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Felipe Timothy​
2. Születés helye: Belguim​
3. Születés ideje: 1998.02.01​
4. Nem: Férfi​
5. Családi állapota: Jó​
7. Foglalkozása: Biztonsági Őr​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: Los Santos Ganton.96​
11. Telefonszáma: +36 112425845​
12. E-mail címe: Felipe132@gmail.com



Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- Befejezett 6. osztály​
- Befejezett 8. osztály​
- Felnőttképzési szakma végzetsége​
- érettségi​

Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Amennyiben igen, sorolja fel.​



Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ ]x Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[ ]x Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ ] Igen.​
[ ]x Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ ]x Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ]x/ICODE] Igen.[/INDENT] [INDENT=2][ICODE][ ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ ]x Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[ ]x Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Angol​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[ ]x Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​



Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.​
Kelt.: San Fierro, 2024.10.20.
Felipe Timothy
 
  • Fájdalmas
Reactions: CallsignMaxee