Jelentkezés

pekis

Újonc
2021. 12. 04.
22
1
19
Szlovákia
V4 karakter
Kenill Wade
logo.png



8-removebg-preview.png

Hogy hívnak?
- Szabolcs Stefanek -

Hány éves vagy?
- 19 -

Mennyi játszott perced van?
- 21718 -

Mióta játszol a SeeMTAV4 szerverén?
- Amiota a V4 mukodik de elotte is jatszottam -

Mesélj magadról egy pár mondatban(4-5 kerek mondat!)

- Sziasztok hát Szabolcsnak hivnak ,ahogy azt már tudjatok , Szlovakiabol szarmazom ,19 éves jofej kedves srác vagyok . Kiskoromtol focizom ,de a sport mellet a kedvenc hobbym a játszák kiskoromtol játszom minden féle játékokkal. Tudni kell rolam ,hogy nagyon szeretem a kocsikat és a motorokat . Az iskolát már elvégeztem és jelenleg dolgozom. Nagyon szeretk utazni ,szeretem járni a vilagot :) . Elektorom roller beteg vagyok sajnos imadok a vezetés mellet rollerezni kikapcsoldi . -

Napi hány órát tudnál a frakcióra szánni?

- Hát ez valtozo de napi 4-5 simán szerintem persze nem egyhuzomban ,de az attol is fugg ,hogy mennyi idom van jatszani a szabadidopontomban de ha nem tudnék lenni valamelyik bizonyos nap alap szabály nálam ,hogy mindig szolok .-

Miért akarsz a SeeRing Services-hez csatlakozni?

- Voltam már szerelo a szerveren az Angel Pine-nél ahol minden fasza volt csak sajnos nem volt annyi idom ,hogy jatszak és inkabb átt adtam masnak a helyemet aki tobbet tudna játszani . De most ez változott sokkal tobb idom van ,jobban be tudom osztani a napi rendemet és ,szeretném ki probalni magam nálatok is nagyon tetszik a csapatotok az egész frakcito tok jol mukodik,tetszenek a skinek,a mappolasok stb.-

Voltál már Admin Jail-ben? Ha igen, hányszor?[UCP-dről csatolj képet!]
- https://scontent-fra5-2.xx.fbcdn.ne...vsWB9DipvlgaJ2yhvwPysSyH_1N1EVGiQ&oe=66C8D3C0 -

Voltál már kitiltva a szerverről? Ha igen, hányszor?[UCP-dről csatolj képet!]
- https://scontent-fra5-2.xx.fbcdn.ne...sWB9DipvlgaJ2yhvwPysSyH_1N1EVGiQ&oe=66C8D3C0-

Volt már névváltásod?[UCP-dről csatolj képet, az indokok is látszódjanak!]
- Sajnos nem megy a screenshot de remelem ez a telefonos kép megteszi :( .) https://scontent-fra5-2.xx.fbcdn.ne...vsWB9DipvlgaJ2yhvwPysSyH_1N1EVGiQ&oe=66C8D3C0 -

Voltál már frakcióban? Mennyi időt voltál ott, és miért léptél ki?
- Igen voltam az Angep Pine-nél amit már valoszinuleg tudtok és azért léptem ki mert nem volt annyi idom a jatekra és att adtam masnak a helyem kb fél évet voltam ott nem szeretnék hazudi nem emlékszem már pontosan . -




10-removebg-preview.png

Jelentkező neve:
- Kenill Wade -

Jelentkező születési helye és ideje:

- Los Angeles 1998.01.11 -

Jelentkező anyjának leánykori neve:

- Sophia Natan -

Jelentkező lakcíme:

- Nincs -

Miért pont önt válasszuk?

- Kedves jofej srác vagyok. A szakmában elég jonak tartom magam és értek is a szakmahoz , Autoszerelonek tanultam ki és dolgoztam is már nagyon sok sok autoval , Szerintem ha engem választanának azzal nem tálálnának mellé, Tudni kell rolam ,hogy nagyon kedves vagyok minden egyes ugyfélel mert persze ok az elsok , profi munkát végzek minden egyes nap. -

Miért pont a SeeRing Serviceshez jelentkezik?

- Tetszik a szerelotelep nagyon sok jot hallotam mint a vezetoségrol ,mint a csapatrol. Nagyon szimpatikus egy kis szerelotepnek gondolom a Seeringet . -

Milyen elképzelései, vannak a munkakörrel kapcsolatban?

- Fontos ,hogy egy jo csapatot alkossunk ,legyen egy jo kis család fontos ,hogy profi munkát végezzunk és mi legyunk a legjobb szerelotelep a varosban . -
Aláírás
- Kenill -