Jelentkezés!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tomikaa20

Újonc
2023. 05. 21.
1
1
V2 karakter
Hedvigh Daniel
logoweb3.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Hedvigh Daniel
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED:
1800
IC SZINT: 6

KOROD: 14
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás:(nem enged képet csinálni.)
IDNévÚj névIndokIdőpontÁllapot
81666Kearney_DavisHedvigh_DanielCégbe mentem. ÃÂs ez a családnév.2023-05-20 15:44:17Elfogadva

Admin jailek (1)​

IdőpontIndoklásHosszAdmin
2023-04-22 13:29:23Adminisztrátor szidása, FUN300 percPatrik

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen, rendelkezek.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen, rendelkezek.

EDDIGI FRAKCIÓID: Nem voltam még.
TÁVOZÁSAID OKA:
.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: .
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA:
.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 óra.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: egész nap.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Tomi a nevem. A kedvenc játékom az mta. Egy kis faluban élek. Szeretek csapatban dolgozni. 8.-os vagyok, szabadidőmben focizok, és gördeszkázok. Már lassan egy hónapja. vagyok ezen a szerveren és érdeklősésem lankadatlan melynek ez is egy példája hogy szeretnék SCCs-tag lenni .
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Mert sokan mondták, és haverom is van az frakcióba. Szeretnék egy remek közösség tagja lenni!

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Remélem felvesznek.


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Hűha
Reactions: Kalmi

PapucsV4

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
128
156
26
Budapest
V4 karakter
❌
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
logoweb3.png




Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2023.05.30 18:00 Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Telephelyvezető-Helyettes
Carlos Butterworth​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.