Jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2023. 04. 22.
2
1
LV karakter
Martin Frend
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Martin >
Középső név:<nincs>
Keresztnév:<Frend>
Születési hely és idő:<2002.03.20 Las Venturas>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<nincs>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [ x]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Szakmunkásképző >
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Los Santos>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Farmer vagyok és fényezőműhelyet vezetek vállalkozó vagyok >
Munkaviszony kezdete és vége:
<2020-2023>
Munkaköri leírás:
<Állatok etetése értékeítése. autóval való foglalkozás fényezés csiszolás és értékesítése>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<igazából beleuntam és már nagyon régóta érdekel a mentős szakma>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Buzgán Martin >
Életkorod:<21 éves vagyok >
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<hát egy 3-4 honapja simán >

Mesélj magadról:
<igazábol 21éves vagyok kőműves az eredeti szakmám Szolnok megyében élek tervezek kimenni külfölföldre dolgozni versenyebb képes fizetésért :) és a fejlődés érdekében >
Mesélj a karakteredről:
<igazából egy Gengszter karakternek készült de ahogy telnek az évek egyre komolyabb és komolyabb lesz az emberünk és fejlődik jóúton halad >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Nem voltam még egyetlen frakcióban sem.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Még egyetlen See szerveren sem szereztem egészségügyi RP-ben tapaszalatott, ezért szeretnék ide jelenetkezni, hogy bővüljön a tudás tár >
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<ki szeretném magamat próbálni ebben az egész szituációban :)>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

<igazábol nincsen semmiféle ilyen dolog ugyhogy nem tudok olyan képet berakni mert nincs de ha valaki elmondja nekem hogy kell szivesen elküldom a lap után >
fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer? Soroljon fel minél többet.
<Szájonát,Intravénásan,Infúzió, Bőralá és Természetesen az ánusznyíláson keresztül >
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.
<1 Körültekintés, majd a sérült körül a helyszín biztosítása. 2Pulzus illetve légézés ellenőrzése, és ennek tudatában stabilizálni 3Értesíteni a mentőszolgálatott4 Ha a sérült kritkus állapotban van, és újraélesztést ígényel, akkor ezt elkezdeni, és addig csinálni amíg a szakértők ki nem érnek.>>
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Elsősorban a vérzést kell el állítani, mert fent áll az elvérzés lehetősége, a sérülést kitisztítom majd lefertőtlenítem, ezután szorítókötést alkalmazok. A dagadást jéggel orvosolom. Az eszméletvesztést pedig úgy hogy finoman elkezdem rázógatni az illetőt.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.05.12.
Aláírás: Aláírás helye
 
  • Tetszik
Reactions: Idej
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.