Jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Atlasz58

Újonc
2023. 03. 25.
1
1
LV karakter
John Fen
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév: Fen
Középső név:
Keresztnév: John
Születési hely és idő:
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:

las Venturas
Állampolgárság(ok):
<Válasz>
Nem:

Férfi [ X]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
Egyetem

Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
los Angelesi Kaliforniai Egyetem

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
Futár
Munkaviszony kezdete és vége:
<Válasz>
Munkaköri leírás:
<Válasz>
Miért távozott előző munkahelyéről:

Szeretnék egy rendes munkát hogy ha lesz majd családom akkor fent tudjam tartani
fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved: Nándor
Életkorod: 16
Mióta Játszol a See Game System szerverein?

Fél éve
Mesélj magadról:
16 éves srác vagyok. Egy kis faluban élek. Műszaki szakon tanulok. Szeretek biciklizni, horgászni és airsoftozni.
Mesélj a karakteredről:
John Fen 37 éves és A los Angelesi Kaliforniai Egyetemen tanult. los Angelestben élt 20 éves koráig. Apja sötét oldala miatt jött a városban mert ő nem szerette amit az apja csinált.
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
Azért em voltam még frakcióban mert nem volt akkoriban időm rá.
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
Hát amikor gta v rp-ztem akkor sokszor voltam egészségügyi frakció tagja. Van egy kis tapasztalatom pl.: Gipszelés, nyíltseb ellátása és stb.
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?

Mivel már voltam mentős régebben más szervereken ezért úgy gondolom hogy egy jó ötlet jönni ide mentősnek.
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:
<Kép helye>

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer? Soroljon fel minél többet.
Bőrön ható, szájon át adagolt, hüvelyen adagolt
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.
30 mellkaskompresszió és 2-szer szájon lélegeztetek és figyelem a mellkas sűlyedését emelkedését
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
Kisegítem az autóból lefektettem a hátára és a két lábát 90 fokos szögbe teszem hogy vér menjen a fejébe. Közben megkérem a kollegámat hogy fertőtlenítse a fején való sebet és kösse be.

JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: éééé.hh.nn.
Aláírás: Aláírás helye
 
  • Tetszik
Reactions: csucsuu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.