Jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

elekzsotti

Újonc
2022. 09. 30.
46
44
V4 karakter
George Caba Mirzayev
LV karakter
Mike Chole

- IC -​

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK​



Vezetéknév: <Chole>
Keresztnév: <Mike>
Születési hely és idő: <1997.06.30.>
Anyja neve: <Amy Watson>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<USA>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Magyar>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<Mike vagyok, 100% optimista, teljesen segítőkész. Szeretek szabadidőmben autót fényezni, esetleg Uberezni, horgászni. Minden vágyam hogy a "hősök" csapatába tartozzak egyszer. Gyermekkori álmom, hogy mentős lehessek. Egyszer szeretnék kipróbálni valami extrém sportot, amit nem minden nap helet csinálni.>
Motivációs levél:
<Segítőkész vagyok, szeretném ha teljesűlne a gyermekkori kívánságom, amiért bármit hajlandó vagyok feláldozni.>


II. VÉGZETTSÉG​



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Középfokú: Szakápoló>

Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Mentőápoló>




III. ELÉRHETŐSÉGEK

Telefonszám: <387612021295>

fejlec.png

- OOC -​

fejlec.png


Neved, ahogy szólíthatunk: <Mike>
Életkorod: <25>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<Régebben sokat, most kezdtem újra>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Nem voltam eddig tag>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<még nem>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Valós életben mentőápoló vagyok>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Imádom a szakmám és itt is ezt szeretném csinálni szívem szerint, hisz ez is én vagyok!>
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Jók: szorgalmas, hivatásszerető, elhivatott. Negatív: néha fáradt, szomorúvagyok harmadikként mindíg kajás vagyok.>

fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK​

fejlec.png


Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Gyenge, szivárgó seb - Fedőkötés. Ütőeres, vénás sebek - nyomókötés. Artériás sebek: szintén nyomókötés>
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<A páciens leültetése, Az orr üregeinek tapponálása (vérzés elállítás) majd utánna a vérnyoás megmérése, hiszem magas vérnyomás szokta okozni esetek 90%-ban a spontán orrvérzést. Ha ilyen lép fel, abban az esetben (ha van lehetőség) vérnyomás csökkentőt adok. Amennyiben nincs orvoshoz viszem azonnal. Spontán orvérzés legvégső esetben egy ritka stroke elő fajtája is lehet akár>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Csipesszel egy darab vattát betadine oldatba mártok, majd a sebet lekenem fertőtlenítővel. Ezt követően a szilánkot eltávolítom, sebet fertőtlenítem, majd Mullapos kötést teszek a sebre.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<A diagnózis: Jobb kéz deformáltsága miatt a csont törése vagy repedése>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Első az eszméletlen beteg, hiszen kritikus állapotban is lehet. Jelen esetben ő a legmagasabb priorítású beteg. Második a nehézlégzésre panaszkodó beteg, mert légmell (ptx) is szóba kerűlhet, ami időről időre rosszabbodhat, sokkos állapotot idézhet elő. Végűl szédülés és hányingeres beteget látom el mert tünetei alapján egy intenzívebb agyrászkódásra lehet tippelni vele kapcsolatban.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: ÉÉÉÉ/HH/NN
Aláírás: Aláírás helye
 

DaniLV

Modern Verne
Támogató
2019. 01. 15.
1 331
1 365
19
forum.see-game.com
LV karakter
Blake Donovan
LVMS-logo-v1-1.png
Tisztelt Mike Chole!
Értesítjük, hogy levelét megkaptuk és elmentettük a rendszerünkben. Jelentkezési lapját 72 órán belül feldolgozzuk és elbíráljuk.
Az eredményről hamarosan tájékoztatjuk.


Ryan Pelagatti
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 

simangwm

Aktív fórumozó
2020. 10. 26.
271
308
19
Tatabánya
V4 karakter
justin_coney
LV karakter
jacob_coney
LVMS-logo-v1-1.png
Tisztelt Mike Chole!
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Sajnálattal közöljük, hogy jelentkezési lapját ELUTASÍTOTTUK.
Jelentkezését köszönjük, a továbbiakban sok sikert kívánunk!


Phoebe Larson
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: DaniLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.