Jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dancsa123

Újonc
2021. 10. 17.
50
14
V4 karakter
Justin Lincoln
LV karakter
Rabia Cevik
Vezetéknév: <Kleine>
Középső név: Nincs
Keresztnév: <James>
Születési hely és idő: <Los Santos ban születtem 2002 augusztus 16 odikán, .>
Anyja neve: <Fruszinna Kleine>
Nem:Férfi vagyok

Férfi [ x ]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<Amerikai az állampolgárságom>
Beszélt idegen nyelv(ek):Angol Magyar Orosz

Önéletrajz :James Kleine a nevem Losantosba születtem. Anyam sajnos meghalt a szülésnél. Ezért Apámmal nevelkedtem ő orvos volt. Ezért követtem és sikersen lettettem az orovsi iskolát nagyon örültem és ide koltöztem Las Venturasba.Ezért eljöttem itt is mentősnek jelentkezni. Elsőnek kicsi pénzt össze szedtem.Ez lenne a történetem.
<>
Motivációs levél:
<Mikor tudtam hogy apám mentős lettedtem az iskolát és reménykedtem hogy egyszer felvesznek remélem jól sikerült a lap és sikeresen mentős leszek apám büszke lenne rám >


II. VÉGZETTSÉG​



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Orvosi diploma , Elvégeztem a orovsi iskolát a neve Losantosi Medical School első lettem>

Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Mentős jól tudok vezetni is és gyorsan ellátom a sebeket>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
Los Santos Medical University
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:Los Santos Ambulance University>
Képzés időtartama:
<5 év>


III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI​


Előző munkahelye:
<Állatfarm és már voltam ápoló San FIeroba>

Munkaviszony kezdete és vége:
<Ápoló 2019-2020 Állatfarm 2021-2021>
Munkaköri leírás:
<Állattenyésztő, állatok etetése, itatása, gondozása Betegeghez sebek ellátása Etetése gépekre helyezése>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Álatartás miatt akrtam izgalmasabb fontosabb munkát az ápoló miatt meg tul kicsi rangon voltam akrtam nagy fontos személy lenni meg lenéztek>


IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím Las Venturas Pentio utca 25/ tartózkodási hely: <Las Venturas, Perth St. 37>
Telefonszám: <387612000329>
E-mail cím: <kelvinjames234@lv.com>


fejlec.png

- OOC -​

fejlec.png


Neved, ahogy szólíthatunk: <Danie.>
Életkorod: <13 majdnem 14>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<lassan 2 éve>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Ezen a szerveren még nem voltam egyetlen frakcióban sem. Oka: nem rég jöttem vissza és most akrok lenni a tagja a mentősnek.>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Igen, rendelkezem lehetőségem volt kiprobálni OG Rp én mentős voltam ott.>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Nagyon jól tok rp zni ahogy mondtam van tapasztalatom és jól kijönnék a társaimmal sietnék a helyszinekre meg nem jönne rám egy panasz sem>
Mesélj magadról (8-10 mondat).Antal Dánielnek hivnak szeretek játszani kedvenc játékom Cs Go Rp Forza Szeretem a sportokat pl uszásDH stb ugyanugy jól tanulok is kicsit lusta vagyok az a probléma igazából de nagyon szeretek vidójátékozni szertem azállatokat otthon is evel foglalkozok falun lakom nagyjábol ennyi.
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)lusta vagyok valamikor ragelek is és nem szertem a szabálytalanségot jótulajdonság adakozó vagyok
barátságos, kedves, okos őszinte>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<https://imgur.com/gallery/nDgViHJ> ez a link az

fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK​

fejlec.png


Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
Sokat ismerek, de a legfontosabb kötések azok a nyomókötések, szorítókötések, fedőkötések. erősebb vérzésnél nyomókötést alkalmazunk fedőkötést akkor, ha mondjuk egy sebet bevarrtunk. szorítókötést, kivérzés esetén.
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
Mivel a kollégám, ezért tudnia kell, hogy ilyenkor, ha a szájába ömlik a vér ne nyelje le, mert attól hányhat, Illetve ne prüszköljön, mert az további sebeket ejthet. ha ez megvolt, Fájdalomcsillapítóba áztatok egy tampont, amit szépen-lassan felnyomok a vérző orrába, utána fogok egy jéggel teli zacskót, amit az orrához óvatosan odateszem, ezzel is lehűtve azt. Nagyon fontos, hogy mind ezt óvatosan tegyem, nehogy megsebezzem az orrát.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
Megkérem a beteget, hogy próbáljon meg nem pislogni, illetve ne dörzsölje a szemét, mert feltudja sérteni vele jobban a szemét. Kesztyűt húzok, a páciens szemhéját a két ujjamal megpróbálom annyira széthúzni, hogy a darabokhoz hozzáférjek. Egy tiszta csipesszel a legpontosabb mozdulatokkal eltávolítom a fémszilánkokat. Ha ez sikerült, akkor egy gyulladáscsökkentő szemcseppet csepegtetek a szemébe.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Zárt törés>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Elsőnek is a gyors és pontos ellátás érdekében, segítséget kérnék a kollégáktól. Sietve mennék az eszméletét vesztő emberhez, hiszen ő van a legnagyobb veszélynek kitéve. Utána a nehézlégzésre panaszkodónak segítenék, mivel komolyra is fordulhat a dolog, ha nem kap elegendő oxigént, akár el is ájulhat. Végül a másik jármű sofőrjét menteném meg, valószínűleg beverhette a fejét a kormányba, de mivel ez nem tartozik annyira az életveszélyes tünetek körébe, ezért teszem az utolsó helyre.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
 
  • Hűha
Reactions: Wexen

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
323
93
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Kleine james,
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Jelentkezési lapját elutasítottuk.


Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.