Jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
L

Lakatos Emili

Ahol van MINTA ott köteles vagy azt használni! A topik címére is figyelj oda, azt is megfelelően add meg! A BB kódolás szintúgy a minta része, ennek hiányában is figyelmeztetést lehet kapni! ~ Bakusz
Vezetéknév: Robbie
A.1-2. Középső név: -
A.1-3. Keresztnév név:Mason

A.2-1. Neme: Férfi.
A.2-2. Állampolgársága: Amerikai.

A.3-1. Születési idő:1990/06/13
A.3-2. Születési hely: Las Venturas - Nevada - 89310

A.4. Bejelentett lakcím: Bryant ST. 567, Las Venturas

A.5-1. E-mail:beno20080613@gmail.com
A.5-2. Telefon: 3876
A.5-3. Postázási cím: Bryant ST. 567, Las Venturas




B.1. Végzettsége:
[X] U.S. High School diploma.
[—] GED teszt
[—] Egyetemi diploma

B.2 Egyetemi szaktantárgy:
[—] Egészségügy
[X] Bűnügyi igazságszolgáltatás
[—] Mérnök
[—] Pszichológia
[—] Szociológia
[—] Bölcsészettudomány
[—] Természettudomány
[—] Egyéb
Kifejtés, ha az egyebet választotta: -

B.3-1. Intézmény neve: University Of Nevada - Reno
B.3-2. Intézmény címe: North Virgina ST. - Reno, Nevada 89557
B.3-3. Képzési időszak: 09/01/2014 — 06/20/2019

C.4. Részletezze ha volt oktatási próbaidő alatt felfüggesztve: Nem voltam felfüggesztve.

C.1-1. Cég/ügynökség: -
C.1-2. Betöltött pozíció: -
C.1-3. Feladatköre: -
C.1-4. Alkalmazás intervalluma: -
C.1-5. Szerződésbontás indoka: -

C.2. Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -



D.1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel:
[X] Igen
[—] Nem

D.2. Rendelkezik érvényes fegyvertartási és viselési engedéllyel:
[—] Igen
[X] Nem

D.2. Részletezze ha volt valaha bevonva bármelyik engedélye: -




E.2. Állapítottak meg önnél fizikai betegséget?
[—] Igen
[X] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt és csatolja orvosi papírját. -

E.2. Állapítottak meg önnél pszichés betegséget?
[—] Igen
[X] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt és csatolja orvosi papírját. -

E.3. Volt már letartóztatásban?
[—] Igen
[X] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt. -

E.4. Nyújtottak már be ön ellen hivatalos feljelentési kérelmet?
[—] Igen
[X] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt. -

E.5. Volt már elítélve?
[—] Igen
[X] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt. -

E.6. Használt valaha illegális kábítószert vagy tudatmódosítószert?
[—] Igen
[X] Nem

E.6-1. Ha a kérdésre igennel válaszolt kérem jelölje be a következő jelölőnégyzeteket.
[—] THC
[—] PCP
[—] GHB
[—] Kokain
[—] Amfetamin
[—] Metamfetamin
[—] Szteroid vagy dopping szerek
[—] Ecstasy
[—] Hasis
[—] Morfium
[—] Egyéb
Részletezze ha az "Egyéb" lehetőséget választotta. -

E.6-2. Alakult ki önnél függőség?
[—] Igen
[X] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt. -
Hogyan kezelték dependenciáját? -

E.7. Rendelkezik tetoválásokkal?
[—] Igen
[X] Nem
Részletezze hogy mit ábrázolnak, hol találhatóak. Nem rendelkezem tetoválásokkal.

E.8. Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről? Az interneten, böngészés közben lettem figyelmes a hírdetésre.


Én Robbie Mason jelentkező beleegyezek, hogy a Las Venturas Metropolitian Police Department az adataimat bizalmasan kezelje és tárolja. A jelentkezési feltételeket elolvastam és tudomásul vettem, hogy jelentkezésem a Las Venturas Metropolitian Police Department Recruit Training Academy munkatársai egyéb indoklás nélkül elutasíthatják.
Aláírás: Robbie Mason
Kelt: 08.06.2020.



F.1-1. Beceneved: Bence
F.1-2. Életkorod: 14 éves vagyok jelenleg.
F.1-3. Bemutatkozás(Min. 200 szó): Sziasztok! Szeretnék bemutatkozni. Bence vagyok, Pécsen születtem, Júniusban töltöttem be a 14-dik életévemet. Teljes családban élek, van egy 32 éves nagybáttyám. Az Általános Iskolát 7 évesen kezdtem el, az idén fejezem be. Most hétvégén tartja meg az Iskola, a ballagási ünnepséget. Nagyon várom már, hogy az osztálytársaimmal, és a haverokkal találkozhassak. A rendkívüli helyzet miatt az utolsó hetekben nem tudtunk találkozni. Tanulmányaimmal kapcsolatban átlagos tanulónak nevezném magam. Magamat ismerve segítőkész, békülékeny és érzékeny típus jellemez. Sajnos, mint minden embernek, nekem is vannak negatív tulajdonságaim visszahúzódó és kissé akaratos vagyok. Felvételt nyertem Komlón , a Pécsi SzC Komlói Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma - Komló , informatikus szakra. A képzés után informatikusként, vagy rendszergazdaként szeretnék dolgozni külföldön. Az informatika mellett a Rendőrség is érdekelt, de sajnos nem sportolok, így az előbbi mellett döntöttem. Mivel, hogy a karantén miatt elmaradt az iskola, így több időt tudok tölteni a szerveren, mint amennyit az iskolaidőben tudnék. Ezt egy durva 4-6 órának lehet mondani naponta. Köszönöm, hogy végig olvastad. Legyen szép napod! ?

F.2-1. Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Sajnos még nem.
F.2-2. Fejtsd ki, hogy miben is különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest. Az Amerikai rendvédelmi szervek sokkal felszereltebbek. Ez látható a ruházaton,járműveken és fegyverzeten. Míg amerikában egy civil is könnyen fegyverhez jut, addig Magyarországon ritka a felfegyverzett civil. Ebből kifolyólag az Amerikai rendőrök sokkal nagyobb veszélyben vannak. Amerikában nagyon gyakoriak az utcai lövöldözések, ennek kellenek a jó fegyverek és a magas kiképzésben részesült rendőrök. Amerikában állam függő a sok törvény, büntetés és társai, míg Magyarországon ugyanaz a törvény minden megyében. Az amerikai rendőrség rutin ellenőrzést nem tart. Az Amerikai rendőröknek nyomós indokuk kell legyen ahhoz hogy megállítsanak, legyen itt szó csempészetről, kőrözésről. Az állami rendőrségek feladatkörét az állam szabja meg, ezért van sok különbség az államok között. A rendőrök munkáját nagymértékben hatékonnyá teszi, hogy aránylag kis területre jut egy-egy járőr, és a járőrök között igen jó az információs kapcsolat. Az Amerikai rendőrség rendkívül jól felszerelt, és képzett. Az amerikai rendőrökön az esetek nagy részében lehet látni kevlart, míg Magyarországon inkább csak nagyobb akcióknál, a TEK-nél, és az NNI-nál lehet látni.
F.2-3. Milyen karaktert szeretnél alakítani? Robbie Mason egy 30 éves fiatalember aki egy jómódú és empatikus családban nőtt fel. Mindig érdekelte a rendvédelem, gyerekkorában eldöntötte, hogy rendőr szeretne lenni. Robbie-nak mindig is erőssége volt a memóriája, ezt természetesen jó dolgokra használta fel. Gyerekkorában elég szerény avagy más szóval visszahúzódó volt, de ez elmúlt amikor 16 évesen lett egy gyönyörű barátnője és bemutatta szüleinek. Édesanyja Anna Wilson jómodorra nevelte, míg édesapja Jhon Mason belevitte egy-két turpisságba. Bár ez Robbie-nak nem tetszett, mivel ő egy nagyon nyugodt természetű ember. Robbie egy fontos szerepet tudna betölteni a LVMPD-ben, vezetésképességei magas szinten vannak, hála édesapjának aki fiatal korában még hobbiból autóversenyezett is. Robbie a kicsi részletekre is figyel minden ügyben, úgymond "elolvassa a kis betűs részt". Robbie egy kaukázusi,kopasz férfi aki mindent belead a munkájába. Nagyon pontos, mindig ottvan a megígért időben, és türelmes is. Szabadidejében sportol, főz és olvas. Édesapja, Jhon Mason 8 évig szolgált az Amerikai Seregben, de sajnos egy sérülés miatt le kellett szereljen. Édesapja tanította meg Robbie-t lőfegyverekkel bánni, és autót vezetni, ezeket nagyjából 14 és 17 éves kora között tanulta meg. Édesanyja a Bellagio Hotelben dolgozott mint Recepciós. Verekedéseknél, betöréseknél és vandalizmus esetén is tisztán tudna gondolkodni, nem riad vissza a veszélytől. Mindig odafigyel arra amit mondanak neki, tiszteletet mutat a feletteseknek és bajtársainak. Néha flegmán beszél, ez olyankor van amikor az illető olyan dologról beszél amit Robbie utál, mint például az alkohol és drogok. Robbie egész életében egy korty alkoholt nem ivott, ez ugyanúgy igaz a marihuánára és a többi tudatmódósítószerre. Robbie-t szülei arra nevelték, hogy ne igyon, ne dohányozzon és drogozzon. Az elméje mindig tiszta, bőkezű és adakozó is tud lenni, próbál segíteni a rászorulókon.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.