Jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Cadey

Írnok deák
2019. 01. 11.
559
1 790
19
V4 karakter
Tomislav Vukonovic
IG neved: Rakeem Wayans
Mióta használod a TeamSpeaket?: Egy jó pár éve aktívan használom, ( 2-3 éve )

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra? ( Bármennyit amikor fent vagyok TS-en, átlag 3-4 órát.

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken: 3-4 órát szoktam fent lenni ts-en általában, de ez változó. ( vagy többet )

Miért válasszunk be téged a csapatban: Szerintem megfelelek a feladatra, mivel könnyen veszem az akadályokat, és eléggé gyorsan tudok barátkozni. általában egy adott közösségbe eléggé gyorsan betudok illeszkedni

Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz: Mint leírtam eléggé könnyen tudom az akadályokat venni, eléggé sok időt tudok a modi szobában lenne, és segíteni az embereknek,ennél többet nem igazán tudok hozzá tenni, de ezt legalább szívből lélekből csinálnám.

Miért szeretnél a csapathoz tartozni: Mivel pár ismerősöm/barátom szintén moderátorok,így én is elszántam magam hogy megírjam a jelentkezési lapot.
Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását: elsőnek is a kérdéseire válaszolok, ezt követően amiben kell neki segíteni, segítek. elmagyarázom neki a dolgokat/útba igazítom. ha esetleg valamit nem ért, még egyszer elmondom, vagy ahányszor kell.

Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!
1.
Számomra az egyik legfontosabb TS szabály, az hogy ugye ne zaklassunk másokat/ne járassunk le, és társai. szerintem ez az egyik legfontosabb szabály.

2. Az adminok/sima playerek szidása ts-en.

3. Moderátor/Operátor elől kilépni, ha úgy mond "kínos" helyzetbe kerülsz, mert teljesen jogos rád a dolog.
Számomra ezek a legfontosabb szabályok, de ez csak a személyes véleményem.

Ismeretség a teamen belül: Kevin,Peterico, Bence
Referenciáid- sok barátot szereztem a "Karrierem" során/mióta játszok. Eléggé sok tapasztalatom is van a szerveren a pár év alatt.

Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni? 1. Elmagyarázom neki normálisan, talán még 1x-2x. ezt követően ha még mindig nem érti meg,akkor egy nagyobb moderátor segítségét/tanácsát kérném. ha továbbra sem érti meg a kötelező szankciókat kiadnám rá.


Mutasd be magad egy 5-10 mondatban

Sziasztok srácok! Rakeem vagyok, a Teamspeakot kb azóta használom, amióta ugye bár elkezdtem a játékot, a főbb játékokkal amikkel szoktam játszani, az az MTA, és az R6. eléggé aktív vagyok, szóval kb naponta 3-4 órát tudok teljesíteni. Amit tudok nyújtani , az a korrekt viselkedés/hozzáállás. ha véletlen egy napig/napokig nem tudok lenni, egyértelműen jelentem. mivel gondolom ez kötelező. Igazából ennél többet nem igazán tudok magamról elmondani.Egy próbát megér, ha meg sikerül, akkor az ígéreteimet be is tartom. További szép napot mindenkinek! :)
 
Utoljára szerkesztve:

BenceV3

“Két lábon járó tech, dev support.”
SModerátor
v4
2019. 01. 10.
2 381
2 227
22
Budapest / Hatvan
V4 karakter
Scott Venturas
Helló, megemlítettként egy pár jó tanács:
A formázást kicsit gondold át, nekem túl nagynak tűnik a betűméret. Válaszd el jobban, valahol a kérdést sem színezted át, és a válaszaid után a következő kérdés előtt jól jön egy entert nyomni, hogy legyen egy kihagyott sor.
Válaszaid normálisan jelenítsd meg, valahol a mondatok kezdése kisbetű, stb..
Hanyagold az eléggé szó hatszoros ismétlését, nagy a magyar nyelv szókincse.
Nagyjából ennyi, sok sikert!
 
  • Tetszik
Reactions: Cadey

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 422
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Érdekees formázás, bár nekem tetszik hogy mertél picit nagyobbat álmodni és hozni valami szerintem újat, a színválasztás pedig az Én véleményem alapján jó.
A tartalommal sincs hatalmas probléma, bár biztos vagyok benne, hogy ha még picit törnéd a fejedet, akkor még tudnál ide-oda írni pár mondatot és még szebbé tenni.
Hajrá.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Cadey és aRenji

Scream

Too Fast 2 Live, Too Young 2 Die
Támogató
2019. 01. 10.
389
344
Mende
V4 karakter
Kaylee Madden
LV karakter
V2 karakter
Formázás eléggé érdekes viszont egyáltalán nem rossz. Válaszoknál még egy piciket bővíthetnél viszont szerintem ígyis elég patent lap lett. Hajrá!
 
  • Imádom
Reactions: Cadey

Kevin.

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
821
384
V4 karakter
Kane Cobb
Hali. A formázás nekem annyira nem tetszik, de falura jó lesz. :D Összességében veled nincs gond, csak néha kicsit fárasztó vagy, egyébként nagyon csipázlak és szívesen látnálak a csapatban. Pacsi, sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: Cadey

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 898
V4 karakter
Paulo Trevisan
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve. Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felénk!

Személyes vélemény:
Formázásilag kicsit nehézkesen lehetett elolvasni, de tartalmilag rendben volt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.