Jelentkezés szerelőnek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

erkaa

Újonc
2019. 04. 26.
9
1
V4 karakter
Emily Corrin
LV karakter
Albert Coolingwood
V2 karakter
Emma Fox

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
Erik a nevem, így lehet engem hívni! 24 éves vagyok!

Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
2321 Játszott percem van !
Regisztráció ideje:
2017-01-14 00:07:45



Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen rendelkezek tzs3-al és jó mikrofonnal !


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
Hátköznap: 4-5 óra, de ez lehet több is attól füg menyire érek rá de a 4-5 az fix! Hétvége sokkal több! Igen túdom teljesiteni a frakció elvárásait!


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
Erdei Erik a Nevem. Van érettségim meg egy villanyszerelő papírom. Ép most is Iskolába járok felnőtt oktatásra műszaki informatikát tanulok! Régebben sokat jártam horgászni de sajnos idő hiány miatt abba kellet hagynom! Jelenleg egy tűzjelző rendszer karbantartó cégnél dolgozok 8 órában!



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
A karakter teljes neve: Emma Fox


Születési helye, ideje:
~ VÁLASZOD ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
Érettségi


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
Nagyon szeretem a kocsikat, és azon filoztam hogy jo lenne a kocsikkal foglalkozni mint munka, és ezért jött az öttlet hogy szerencsét probálok szerelőként!


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
3 évig egy magán szervizben dolgoztam, ott kocsik szervizelésével foglalkoztam, igy értek a kocsik felépitéséhez!
Ez a munkahely előtt csak az otthoni mühelyemben a saját kocsimat / motoromat szerelgettem !
Szerintem szereztem enyi tapaszutalatot hogy helyt tudjak álni egy kocsikal foglalkozo cégnél!

Aláírás:
Emma Fox
4.)A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort! @Carter
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

KDominik

A mi szerződésünk egy életre szól!
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
429
608
Tatabánya
V4 karakter
Paul P Pawlowski

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Kevés a perced, a minimumot nem teljesítetted - ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
  • Hűha
Reactions: Balage. és PPLACI
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.