Jelentkezés Hedvigh Leonard

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nagyleo

Újonc
2021. 10. 26.
49
28
Cegléd
V4 karakter
Green Doug
LV karakter
Hedvigh Leonardo
V2 karakter
Hedvigh Leonard
sccs2.png


Jelentkezési Lap


Jelentkezési Lap


IG NEVED: Hedvigh Leonard
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 1304
IC SZINT: 5

KOROD: 17
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): Kép Kép 2
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen!
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen!

EDDIGI FRAKCIÓID: Még nem voltam
TÁVOZÁSAID OKA: -
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4-5 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5+ óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Leónak hívnak 17 éves vagyok. Sok szerveren játszottam már. Szerintem tudok sok mindent. Most kezdek újra SeeMTA V2 vel játszani egy nagyobb kihagyással. Látszik a játszott percemen hogy elég keveset voltam fent. Sok hobbim van.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Itt egy haverom és mondta hogy milyen jó a frakció. Meg szeretném nézi hogy milyen jó a szerelőtelep. Szeretnék egy jó csapatba tartozni. Egy hosszú ideig szeretnék majd itt dolgozni. Gyorsan tanulok.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: A helyesírási hibákért bocsi előre is. További szép napot/estét! A játszott percet kérem nézzétek el mert most kezdek újra játszani a szerveren. Köszönöm!​
Javítottam a lapot, legközelebb használd a mintát megfelelően. @Carter
 
Utoljára szerkesztve:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.12.28 18:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.​
Kapsz egy esélyt tőlünk.​
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.