Jelentkezés Fix&Drive Service-be. Egy lap a főnök asztalán[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kristofyolo22

Újonc
2019. 02. 20.
17
0
LV karakter
William D Carter
V2 karakter
William Johnas

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Krisi, becenév megfelel. ~


Életkorod:
~ 15 éves vagyok. ~


A játékon belüli szinted:
~ 21 ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ Sajnos AdminJail-el igen. https://imgur.com/a/gzq16ob. Ban-al nem rendelkezem. ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Természetesen rendelkezem. Szinte mindennap , mert ott beszélgetek a barátaimmal.~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezem. ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Kristófnak hivnak! 15 éves vagyok! Szeretek focizni és szeretek DVTK meccsekre járni a hangulat miatt. Szeretek a focin kivül kosarazni,úszni és biciklizni a barátaimmal.Szeretek zenét hallgatni! Most megyek 9.-be mert késtem egy évet. Egy informatikai suliban fogom folytatni tanulmányaimat. Pozitív: Tisztelettel beszélek a nagyobbakkal! Kedves vagyok másokkal szemben. Negatív: Nehezen barátkozok! És könnyen felidegesítem magam a dolgokon. ~



[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ William Johnas a becsületes nevem! ~


Anyja, apja neve:
~ William D Johnas az apám neve!

Sara D Johnas az anyukám neve! ~

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ Telefonszám: 633289

Email: William@seemail.com ~

Büntetlen előítéletű?
~ Természetesen. ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/a/2DIJESB ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Sajnos nincsen de ha felvételt nyerek a csapatba akkor mindenkivel próbálok jó állapotot ápolni. ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Nagyon fontos! Egy csapatba szinte a legfontosabb ,hogy az emberek össze tudjanak dolgozni! ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Amikor valami problémát érzek és nincs hozzá alkatrészem! ~

Csatolja be önéletrajzát:
~William Johnas a becsületes nevem!25 éves vagyok 1994.08.10!Egy nagyon szegény családból származok egy kis házban éltünk a családommal és két testvéremmel! Tomas Johnas és Ryan Johnas a testvéreim neve! 18 éves koromban elköltöztem a szüleimtől és a saját kis házam garázsában kezdtem el bütykölgetni mert apám azt mondta ,hogy gyakoroljak ,mert apámnak van egy nagy műhelye és mehetek vele oda azzal a feltétellel ha mindent megtanultam. Érettségi és autószerelő végzettségem van amit apámnak köszönhetek hogy végig biztatott hogy végezzem el! Apukám javasolta hogy felvételt írjak ide mert itt nagyon profi munkatársakkal dolgozhatok együtt!
NEVE: William Johnas
Anyja neve: Sara D Johnas
Apja neve: William D Johnas
Kor: 25
Végzettségei: Érettségi,Autószerelő
Telefonszám:633289
Jogositványai: B,C,D
Email: William@seemail.com
~


Aláírás:
William Johnas
 
Utoljára szerkesztve:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárható/Helyezhető!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.