jelentkezés [Elutasítva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 11. 26.
5
0
V2 karakter
Montana Daniel

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Attila vagyok,17éves ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2020.03.16 óta a szerver tagja vagyok,34478 ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/a/nL1o0kE,
https://imgur.com/a/59U4yzD ~

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ igen van mind 2 ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ hétköznap 4-5, hétvégén többet is este is tudok ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Attila vagyok,vidéki lakos. 17 éves vagyok nyáron töltöttem a 17edig életévemet.
Autoszerelőnek tanulok 11 osztályban.Barátságos ember vagyok kijövök sok mindenkivel ezért sokan is szeretnek.
3éve tanulom a szakmát ezért is szeretnék csatlakozni a fixhez mert imádom az autokat és szeretek velük foglalkozni. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Montana Daniel ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos,1998-08-02 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Érettségi+Autoszerelő szakma ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~Mert imadom az autokat és szeretnék a szakmámban elhelyezkedni~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Montana Daniel vagyok 22 éves.Az iskolát Los Santosban végeztem az érettségit
és a szakmát is.Nem vagyok hanyag ember megcsinalom amit rám bíznak fellelőség teljes vagyok.Már kiskorom óta ebben nőttem fel
Apukám és Papám is autoszerelő vagy is Papám csak volt sajnos.Ugy hogy a családi hagyományt szeretném folytatni azért tettem le ezt a szakmát. A családi köröm
jo, és a barataim is az autoszerelői szakban vannak elhelyezkedve és ahogy néztem hogy dolgoznak meg tetszett nekem is azért is akarok csatlakozni hozzátok.
Apukám megtanitott sok mindenre az autoszerelői szakban ugy hogy tudok dolgokat. köszönöm hogy elolvasták,várom válaszaitokat.:)~

Aláírás:

Montana Daniel

 

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.