Jelentkezés - Alekszej Pjotr - [Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Davy0

Újonc
2020. 03. 16.
3
0
LV karakter
Stephan Scott
V2 karakter
Alekszej Pjotr
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT]



FIX AND DRIVE SERVICE

JELENTKEZÉSI LAP




[ O ][ O ][ C ]



Beceneved, amin szólíthatunk:

~ Martin ~



Életkorod:

~ 16 ~



A játékon belüli szinted:

~ 2, de van tapasztalatom. ~



Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)

~ https://imgur.com/a/yf8FGUw ~



Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?

~ Igen rendelkezem, és csak azt használom. ~



Rendelkezel mikrofonnal?

~ Természetesen! ~



Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:

~ Kovács Martinnak hívnak, Nyíregyházán élek, és Thaiboxolok. Szabadidőmben játszok, és nyelveket tanulok. Rossz tulajdonságaim: Szókimondó vagyok, persze a kereteken belül, tudom, hogy hol a határ. Jó tulajdonság: Szeretek segíteni, relatív kedves vagyok, ha megkapom a tiszteletet, akkor viszonzom, és szerintem nincs baj a viselkedésmódommal sem. ~





[ I ][ C ]



Teljes neve:

~ Alekszej Pjotr ~



Anyja, apja neve:

~ Kalmir Ivanovna, Ivan Pjotr ~



Elérhetősége (email, telefonszám):

~ kovacsmartin0424@gmail.com, 180774 ~



Büntetlen előítéletű?

~ Igen ~



Személyi igazolványáról egy kép:

~ https://imgur.com/a/zSu6q1L ~



Van-e ismertsége a csapatunkon belül?

~ Nincsen. ~



Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?

~ Szerintem a legfontosabb, mert a tagok kiegészítik egymást, és segítenek egymásnak. ~



Gyakran jár műhelyünkbe?

~ Igen. ~



Csatolja be önéletrajzát:

~ Alekszej Pjotr-nek hívnak, 24 éves vagyok, Los Santosban élek. Van 2 diplomám, de nem ebben a munkaágban helyezkedtem el sose. Anyámat Kalmir Ivanovna-nak, Apámat pedig Ivan Pjotr-nek hívják. Van egy autóm, tehát azzal könnyedén bejárhatok dolgozni. Mindenem a szerelés, sokat gyakoroltam, mert nagyapám autószerelő volt, és kis koromban sokat segítettem neki. ~
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel a hét folyamán TS meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.