Jelentkezés a Redline Auto Service-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kristofyolo22

Újonc
2019. 02. 20.
17
0
LV karakter
William D Carter
V2 karakter
William Johnas
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< William D Carter a becsületes nevem. >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas-ban születtem. 1990.08.22-én. >

Édesanyja lánykori neve:
< Anna Cartel az anyukám leánykori neve. >

Jelenlegi lakcíme:
< Harvest Street 5 a bejelentett lakcímem. >

Hány éve él a városban?:
< Születésem óta itt élek. Nagyon megszerettem ezt a várost és itt fogom leélni a hátralévő életem és itt fognak eltemetni.Nagyon barátságosak és kedvesek itt az emberek és ez nagyon megtetszett ebben a városban anyukám is mindig azt mondta maradjak ebben a városban mert soha nem találok jobbat ennél. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
<Nagyon szeretek autókat bütykölni kiskorom óta. Azért szeretnék önökhöz csatlakozni, mert egész életemben mindig kötődtem az autókhoz és nagyon kiismertem magam ebben a szakirányban. Szeretnék egy jó munkahelyen dolgozni ahol tisztelik egymást és összetartóak az emberek és ezt a helyet gondoltam a legmegfelelőbbnek számomra. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Én eltudom magamat képzelni egy olyan munkahelyen ahol nagy a csapatősszertartás, jó a vezetőség illetve segíthetek másokon is. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Apukámnak volt egy szerelőműhelye ahol egészen addig dolgoztam ameddig sajnos egy autó-balesetben elhunyt. Sajnos egyedül nem tudtam fenntartani a műhelyet ezért elkellet adnom , de én csak amikor szerelek akkor tudok kikapcsolódni és meg ígértem neki hogy egész életemben ezt fogom csinálni mert nagyon imádom az autókat és ebben a munkában érzem magam igazán otthon. >

Előző munkahelye(i):
< Apukám műhelye.
Postásként is kipróbáltam magam. >


Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< William D Carter >

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 12655 játszott perccel rendelkezem. >

Eddigi frakcióid:
< Nem voltam egyben sem. Csak V2-n voltam sok frakcióba. >

Jelenlegi frakciód:
< Nem volt egy sem. >

Mióta RP-zel?:
< 3-4 éve rpzem. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretnék egy összetartó közösségben lenni és sok barátot szerezni ez által meg nagyon élvezetesnek tartom ezt a frakciót. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Nem vagyok jobb a többi jelentkezőnél hisz mindenki egyrangú. Aktív vagyok és tisztelettel beszélek másokkal. És szeretek barátkozni csak nehezen nyílok meg eleinte. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< 2-szer voltam. https://imgur.com/a/Oihkmzp >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem voltam. https://imgur.com/a/Oihkmzp >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem volt névváltásom. https://imgur.com/a/Oihkmzp >

Voltál-e már szerelő?:
<Sajnos még sehol nem voltam. >

Mennyi idős vagy?:
< 15 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 1 éve játszom a Las Venturas szerveren. >

Használsz-e TS3-at?:
< Természetesen napi szinten.>

Használsz Facebook fiókot?:
< Természetesen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 5-6 órát tudok a frakcióval foglalkozni napi szinten.>

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután lennék aktívabb. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Az 1 lehetőséget választanám. 1. lehetőség: Hétköznap és hétvégén 13:00 órától már szolgálatba vagy >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):

< Kristófnak hívnak! 15 éves vagyok! Borsod-Abaúj-Zemplén megyébe élek. Most végeztem a 8 általánossal mert késtem egy évet egy informatikai suliba megyek tovább. Szeretek zenét hallgatni és DVTK meccsekre járni a hangulat miatt.Kedvenc előadóim: Lmen Prala,Migos. Leginkább rapet hallgatok, de néha egy kis rockot is. Szeretek focizni,úszni,biciklizni a barátaimmal. Kedvenc játékaim: MTA,CS:GO,PUBG de leginkább a MTA-val szoktam játszani. Ha még valamit szeretnétek megtudni nyugodtan kérdezzétek meg bármire válaszolok! :) >
 
Utoljára szerkesztve:

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
Én nem nagyon találtam problémát ezzel a lappal.Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: kristofyolo22

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 245
5 296
LV karakter
Edward Paul
Szerdán írtál lapot v2-n a szerelő frakcióba és amint ott elutasítottak írtál ide.
A lapod vége felé a formázás nem kellett volna.
Elkéne dönteni, hogy hova szeretnél menni, előbb oda jelentkeztél, így részemről nem támogatom
.
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.09.02. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
  • Imádom
Reactions: kristofyolo22
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.