Jelentkezés a Fix&Drive műhelyébe.[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Gábor ~


Életkorod:
~ 13 jelenleg. ~


A játékon belüli szinted:
~ 30 ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ Ban-al nem éppen, de jaillel igen. https://imgur.com/a/cEOos1I Csak hogy legyen nekem is valami kifogásom, az 1-3 jailem azért volt mert egy srác egyedül rabolt, én pedig nem tettem neki, nem adtam neki semmit mivel nem rabolhatna egyedül, erre Marvin jailbe rakott mivel PG-ztem, ezután elmondtam neki PM-ben hogy nem rabolhatna.. Ekkor még ilyen kis szintű voltam és nem nagyon értettem a PK fogalmát ezért elkezdtem szidni, amit mái napig is bánok, de van olyan jail is ami teljesen jogos, illetve nem is örülök, hogy ilyen szinten ennyi AdminJaillel rendelkezek. ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Ahányszor beszélni akarok valakivel/unatkozok, szóval elég gyakran, sajnos most csak telefonra tudtam megoldani mivel a géphez nincsen mikrofonom, majd azt is beszeretnék szerezni. ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ csak a telefonom mikrofonját használom ami nem túl erős, de a célnak megfelel. (Géphez beszerzése folyamatban van, hogy könnyebb legyen nekem is. ) ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Sziasztok, Gábornak hívnak, jelenleg a 13. életévemet töltöm, Kecskeméten élek a családommal, a testvérem kezdett el játszani a szerveren, ezért megtetszett nekem is és én is elkezdtem a SeeMTA-s "Életemet" Jelenleg iskolába járok, szabadidőmben gyakran járok a SeeMTA szerverére játszani, Eddigi frakciók: Hells Angels, OMSZ, NAV, és most itt is próbára szeretném tenni magam. Szeretek RP-zni, kb. 2-3 éve játszok a különféle szervereken. Pozitív tulajdonságok: Könnyen beilleszkedek, Pozitívan állok neki mindennek, illetve tudok helyesen írni, fogalmazni és nem nézek le másokat mert valamit rosszul csinál.

Negatív: Hamar fel lehet dühíteni, ha valaki szándékosan értetlenkedik, néha túlzásba viszem a poénokat, illetve nem szeretem ha lenézőek velem/másokkal szemben. ~


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Edmilson Texeira ~


Anyja, apja neve:
~ Apja: Edmilson Todd

Anyja: Sarah Kimberly ~

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ Telefonszáma: 478293 Email cím: edmilsontexeira@see-mail.com ~


Büntetlen előítéletű?
~ Teljes mértékben! ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/a/faMhzfG ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Nincs. ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Számomra rendkívül fontos az együttműködés, illetve úgy hatékonyabban lehet megoldani a dolgokat mint egyénileg. ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Igen. ~


Csatolja be önéletrajzát:
~ Edmilson Texeira - 1983.07.23 Los Santos kórház.

1983.07.23-.án láttam meg a napvilágot, a szüleim 7 éves koromban elváltak egymástól így az édesanyámnál lettem elhelyezve, anyám egy pultos volt egy helyi kis boltban, én is gyakran jártam oda neki segíteni, ezután 2000-ben csődbe ment a bolt, én folytattam az életemet, és az OMSZ-nél kötöttem ki, de mivel nagyon megviselte a lelki világomat ezért hamar otthagytam, szolgáltam a Nemzeti Adó- és Vámhivatalnál is, ahol egész jól kijöttem a munkatársaimmal, csak az egyik lövöldözés közben a jobb alkaromat megsúrolta erősen a töltény, ezáltal nem tudtam célozni rendesen, és mentőst is kellett hívni a helyszínre, de mivel minden nap az életem veszélynek volt kitéve, ezért sajnos ott kellett hagynom. Apámnak a házánál van egy garázsa ahol szoktuk szerelgetni az autókat, mivel egész kiskoromban is szerettem szerelgetni, bütykölgetni és a kézügyességem is jó, ezért szeretném itt is próbára tenni magamat. ~


Aláírás:

Edmilson Texeira
 
Utoljára szerkesztve:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((várunk TS-en 08.23.-án 17:30kor,amennyiben nem felel meg, jelezd kérlek.))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.