Jelentkezéd Fix-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Árpi17

Újonc
2022. 10. 29.
14
3
V4 karakter
Jayden Cook
LV karakter
Kesy Goldway
V2 karakter
Angely Dhone
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Sziasztok Szilárd-nak szólithatok vagy Szili 16 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ fhu hát nagyon rég óta voltak kisebb kihagyások 24490 Játszot percel rendelkezem ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Sajnos Voltam igen ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ IGEN és Discord-al is ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 4-5 óra max hétvégén pedig 6-8 kb ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Kész Szilárd-nak hívnak 16 éves vagyok erdélyben élek 9 osztályba járók CNC-t tanulok hagyományosan meg marogépel is.Már nagyon rég óta rp-zek régebb fix&Drive-os voltam egy kis ideig.Anyukámal élek van egy öcsém akit Máténak hívnak és velem együtt sportol. Mostanába nagyon sokkat szóktam edzeni mert versenyeim lesznek öcsémel együtt boxolunk és gokart-ot üzünk.nagyon szeretek Rp-zni és fejleszteni. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Angely Dhone ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos Medical Center 1998.02.27 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Egyetem~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ mert nagyon szeretek szétszedni/összerakni dolgokat és mert tapasztalatom van. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Angely Dhone vagyok Már érgg óta SeeCity-be élek nagyon szeretek vezetni rajzolni és a virágokat.Nemrég keztem el autokat festeni mintákat festeni.Már nagyon rég óta sportolok sporton belül futásra és biciklizésre értettem. Szeretek fözni van Autoszerelő szakmai tapasztalatom/festő.imádok seecity-be élni minden virág és szívárvány színű. ~

Aláírás:
Angely Dhone
 
  • Vicces
Reactions: Brusilow

jumpi

Újonc
Támogató
2021. 01. 21.
72
57
29
Dunakeszi
V4 karakter
Tony Crooks
LV karakter
Denzel Mcloone
V2 karakter
Chris Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -A jelentkezési lap UCP része a játszott percek függvényében sok jailt és bannt tartalmaz. Ezen jailek és bannok okai miatt nem felel meg a frakció kritériumainak.- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.