jelentekzés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
L

Lakatos Emili

A.1 Vezetéknév: Robbie
A.2 Középső név: -
A.3 Keresztnév: Mason
A.4 Születés ideje: 26/07/1996
A.5 Születés helye: Barcelona
A.6 Nem: Férfi / Nő


A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas
A.8 Telefonszám: 38761141327
A.9 E-mail cím: beno20080613@gmail.com



Cég/Ügynökség neve: -Pozíció: -Feladatai: -Alkalmazás ideje: -Kilépés indoka: -Cég/Ügynökség neve: -Pozíció: -Feladatai: -Alkalmazás ideje: -Kilépés indoka: -Jelölje be a magára illő állításokat.[—] Bármely eddigi állásból való elbocsátás, vagy felmondás elbocsátás elkerülése végett.[—] Fegyelem hiánya, nem kielégítő munkateljesítmény, többszöri hiányzás, átlagon aluli folyamatvégzés.[—] Számos rövidtávú, belépőszintű állások különböző területeken, ágakon.[—] Előző munkahely elhagyása egy jobban fizető érdekében.


[—] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.
[X] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.


[X] Bűnügyi igazságszolgáltatás
[—] Ökonómia
[—] Általános/Nem eldöntött
[—] Mérnök/Számítástechnika
[—] Kommunikáció
[—] Pszichológia/Szociológia
[—] Bölcsészettudomány
[—] Természettudomány
[—] Egészségügy/Orvostudomány


Az intézmény neve: American Force Academy
A látogatás intervalluma: 01/09/2010 — 15/06/2014



B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen
[—] Nem

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen
[X] Nem
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen
[X] Nem
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen
[X] Nem
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen
[X] Nem
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen
[X] Nem

B.7 Jelölje be a magára illő állítást.
[—] U.S. állampolgár vagyok.
[X] Honosított U.S. állampolgár vagyok.
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.
[—] Semelyik a fentiek közül.

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi.
[—] Kaukázusi
[—] Közel-keleti
[X] Hispán vagy Latin
[—] Afro-Amerikai
[—] Ázsiai
[—] Amerindián



C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
A minap olvastan a Las Ventras News-on.

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen.

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
-

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Német

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)

Nem.

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Nem.

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Nem.

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)

Nem.

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.



D.1 Életkorod: 14
D.2 Neved/beceneved: Bence
D.3 Mesélj magadról pár mondatban: Sziasztok! Engem Bencének hívnak Komlón élek. Eredetileg Pécsen laktunk csak aztán elköltöztünk. Jelenleg "kisgimnazista" vagyok. Jelenleg focizok, régebben több sportot is űztem de mára sajnos ezek száma már lecsökkent. Szeretem a gta sorozatokat szinte majdnem mindegyiket kipróbáltam. Mta-val 2018 óta játszok. A seemta v3-mon kezdtem. Ott voltam a Road Pirates frakcióba is. Szeretek a uj barátokat szerezni.

D.4 Mióta szerepjátékozol?: 2018 óta a seemta v3 szerverén kezdtem.
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: Az lv-vel 2020 06 10. óta játszok.

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként?(karakterjellemzés és történet): A karakterem egy céltudatos higgadt szorgalmas spanyol származású féfi lenne. Akinek célja a rend megteremtése Las Venturasban. De a karakteremet a megtörtént események, külső behatások által formálnám, fokozatosan felépítve.

D.6 Miért szeretnél az LVMPD-hez csatlakozni?: Azért szeretnék az lvmpd-hez csatlakozni mert szeretnék egy összetartó csapat része lenni, és a tapasztalatszerzés és kommunikáció fejlesztés. És nem utolsó sorban az rp-m fejlesztése is.
D.7 Voltál már valaha Amerikán alapuló rendvédelmi szervezet része?: Nem, még nem.
 
  • Vicces
Reactions: Knew

core

Újonc
2019. 01. 13.
50
197
V4 karakter
Nelson Keegan
LV karakter
N/A
" Jelentkezési lap írás: Egy jelentkezési ciklusban egy jelentkezési lap megírására van lehetőséged. "

+ minta hiánya.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.