Jelenlezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2023. 09. 03.
8
1
V4 karakter
Moloskov Jacob
ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Moloskov
Középső név: -
Keresztnév: Pedro
Születési hely és idő: Las Venturas Medical Center, 2000.05.20
Anyja leánykori neve: Klicsko Laurencia

Elérhetőség:
E-mail cím: csudordani@gmail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Már nagyon rég szeretnék csatlakozni a taxisokhoz és most jött el az idő,hogy jelenkezek.Azért szeretnék jelenkezni mert szeretnék egy jó közöség tagja lenni és nagyon szeretek vezetni és segiteni embereken.

Miért pont önt vegyük fel?
Jelentős képeségekkel rendelkezek nagyon szeretek segiteni embereken és gyors vagyok.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunkárol az a véleményem,hogy nagyon hasznos és jó hogy ha egy közöség tud csapatban dolgozni.Személy szerint én nagyon szeretek csapatban dolgozni.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 100.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
Spoiler: Motivációs levél
Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):
Spoiler: Önéletrajz




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Apor.

Hány éves vagy?
16

Hány játszott perced van?
Jelenleg 5745 percem van.

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
4-szer voltam
[SPOILER="Kép az UCP-ről" Pedro
Kód:
https://imgur.com/undefined
][/SPOILER]
Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem vltam kitiltva
Spoiler: Kitiltások UCP kép
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Spoiler: Névváltások UCP kép
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem voltam még frakcioban.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Nagyon sokat tudtak RP-zni és nagyon sok jó barátot szereztem
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Hétköznapokon sajnos 1-2 órát átlagosan, hétvégén több időt tudnék rászánni a frakcióra.Ekkor rátudnék dobni sokkal többet az aktivitásomra.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Azért válaszanak engem mert,nagyon megbizható vagyok nagyon szeretnék ebben a frakcioban lenni,abba vagok jobb mint a többi jelenkező, hogy nem beszélek csunyán nem akadok mi minden problémán és tudok csapatban dolgozni.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Sziasztok Apor vagyok egy kis faluvban élek erdélyben egy közeli városba járok suliba nyelv osytályba járok.Az MTA világát 3 éve ismerem és a legtöbbet a v4s zerveren töltöttem de most 1 éve a a v4lv játszok. Nagyon szeretek focizni és biciklizni és sielni.A sielést már 8 éve kezdtem a focizást 3 éve és a biciklizést is 3 éve nagyon szeretem ezeket a sportokat d a többi sportal sincs bajom. Szoktam FiveM-ezni is közben de az MTA-át jobban kedvelem mivel ott bagyon nagy a nonRP és én azt nem szeretem inkább a csendesw nyugodt életet szeretem.A családomban 4-en vagyunk van egy testvérem aki nálam 5 ével nagyobb és lány ő már egyetemen van egy Orvosi egyetemen.A hobbim a horgászás amit a játékban is szeretek főképt a való életben.Nem vagyok az a nagyszájú menő gyerek nem mondanám magamat hangosnak és elégé csendes vagyok.





Aláírás: Moloskov
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.