jelenkezesi lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2023. 11. 12.
14
7
V4 karakter
Marton Balint
LV karakter
Matthew Aybito

emélyes adatok és leírás.​

Teljes neve: Matthew Aybito
Anyja neve: Aybito Laura
Születési hely és idő:Las Venturas 2000.07.04 Személyigazolvány száma: 174764XL jogosítvány száma(ha van): 67350XT
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely: Las Venturas.
Állampolgárság: Amerika

Magasság:186
Testsúly 76
Nem:

Férfi[
Etnikum:Angol


Képzettség.​

Legmagasabb Iskolai végzettség auto oktato
Intézmény neve:Bakos tamas
Végzettség megszerzésének ideje:2020 06.07


Munkaviszony.​

Előző munkahelye:
aruszalito depo
Munkaviszony kezdete és vége keves fizeses miat mondtam fel
Munkaköri leírás:aruval meg raktam az autot es aruval es ki szalitotam
Miért hagyta ott előző munkahelyét?keves volt a szalitasert a penz es azert mondtam fel



Out Of Character​



Neved: <Lorincz Lorand
Életkorod: 14
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?
ezen a seemta 2 honapja de mas szerveren mar 1 eve
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?
azert nem voltam francion mert nem szeretem lenni semmi francios sem es most meg jott a kedvem
Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<nem
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?
igen
Miért gondolod hogy érdemes lenne veled dolgozni?
amikor meg lattam hogy van jelenkezes pont ebbe a munkaba azert akarok jelenkezni
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Spoiler: UCP kép nincs
Mesélj magadról pár mondatban.
en egy 14 eves srac vagyok.Nagyon szeretem a gta rp vagy a seemta at. az almom hogy fel vehesenek ebbe amunkaba. es kb ennyi.
<Válasz>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatba Matthew Aybito vagyok. nagyon szeretek vezetni. az almom hogy legyen egy normalis munkam .angliabol szarmazom. 23 eves vagyok.


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer.
Orális, Parenterális, Transzdermális, Rektális
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
1. Kötszer előkészítése.
2. Ha van seb akkor sebfertőtlenítés és arra megy rá a kötszer a seb fedezésére.
3.A kötszert közvetlenül a sebre helyezem rá. Figyelek arra, hogy a kötszernek elegendő nyomást kell kifejtenie a vérzés megállításához, de ne legyen túl szoros, hogy ne korlátozza a véráramlást.
4. Kötszer rögzítése az alkarra, valamilyen kötőanyaggal vagy ragasztószalaggal.
5.
Ellenőrizzük a sérült személy pulzusát és a kötszer mögötti érzékenységet. Ha a pulzus gyengül vagy a sérült személy elveszíti az érzékenységet az alkarban, ilyenkor lazítjuk meg a kötést azonnal, hogy ne korlátozza a vérkeringést.
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.
1. Sérült légzésének ellenőrzése.
2. Stabil, kemény felületre helyezzük a beteget.
3. Tenyerünket a mellkas középső részére helyezzük.
4. Azonosan gyors és erőteljes nyomásokat kezdjük el.(mellkas kompresszió). Mellkas visszaengedése teljesen. Minden nyomást követően.
5. Mellkas kompresszió folytatása: a mellkasmasszázst a megfelelő ütemben: legalább 100-120 nyomás/perc.
6. Áll felemelése, állkapocs kihúzása, hogy nyitott legyen az út a levegővételhez.
7. Zárjuk be az orrlyukakat és helyezzük a szájunkat a sérült szájára.
8.Fújjunk két lassú légzést miközben figyeljük a mellkas emelkedését.
9. Folytatjuk a mellkasmasszázst és a mesterséges légzést az 5:1 arányban (5 mellkasmasszázs, majd 1 mesterséges légzés).
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
Erőteljesen beverte a fejét, az simán agyrázkódás következtethető ki.
Első sorban egy nyakmerevítővel kezdem, majd a homlokán lévő sebet fertőtlenítem le majd egy nyomókötés helyezek fel. Mutató és középső ujjamat végighúzom gerincmentén hogy érzek-e bármilyen duzzanatot vagy elváltozást a gerincmentén.. Stabilizálom a sérüléseket, ha találok még, majd stabilizálás után kisegítem a kocsiból és egy hordágyra fektetem fel.
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 671
5 332
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
A mintát nem sikerült helyesen alkalmaznod. Fuss neki újból. a topicom segítségével.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.