Jelenkezési lap (SEE CITY CAR SERVICE)Pablo Alvarezz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ClassicMan99

Újonc
2022. 11. 09.
3
0
V2 karakter
Pablo Alvarezz
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Pablo Alvarezz
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 500-600perc.kb
IC SZINT:mivel 2018-óta fent vagyok szerintem megvan a min.6 szintem

KOROD: 24
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):https://kepkuldes.com/image/igkzCF

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: igen

EDDIGI FRAKCIÓID: Ezen a szerveren még nem voltam Frakcióba
TÁVOZÁSAID OKA: ---
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Mivel nem voltam de volt névváltásom igy Peter Pek volt egykori nevem
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Ha más szerveről veszük az a Frakció átt adásakor léptem le vagy (ooc tanulás miatt)CK-tam(kileptem)

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: Hát ez munkától és tanulástól függ,de olyan 5-6 ora kb
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: hát akár 6-8 ora

PÁR MONDAT MAGADRÓL: OOC nevem Zsolt,23 éves vagyok egyetemista,a UMFST(orvosi /tekhnologiai egyetemen)mint autó fejlesztő és EDUTUS-on mint E-buessniess.Szabad időmbe olvassok,játszok night ride-ok,(esti racseee/car meeting).MTA-val 2016-ba ismerkedtem meg egy xyz szerveren és ott kezdtem el tanulgatni a Role play szabályait,persze rővid időn belül be kellet lássam,hogy ott inkább a NonRoleplay-ről tanulunk mint sem az Rp-ről,ezért 2018-ban feljőttem a SeemtaV2-szervere és elkeztem játszani és észre vettem,hogy igen is itt lehet tanulni,de 3honap után egy elég nagy bajba csőppentem ,méghozzá ,abba hogy kezdtem megunni a szervett,ezért elkezdtem emberek után kutakodni,persze volt mikor sikeress voltam volt mikor nem,maradjunk abba,hogy többször lettem ki rabolva mint barátkozva.Ezután jött az nekem hogy NEM-et kellet mondjak a szervernek és egeszen 2019/11/25-ig nem is leptem fel,mikor is elhatároztam hogy mégegyszer neki futtok ennek az egész dolognak,és elég pozitiv dolgok értek még az első 10perc game-után,és el se hiszitek de elkezdtem élvezni a játékot.Telt múlt az idő,jőtt az érettségi és félbe kellet hagynom a játekkal,és most 2022/11/09-én ujra feléptem a szervere és most teljes gözzel szeretnék 100%-os oda adással egy vagány frakiba dolgozni.Ez lenne a rővid történetem.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Új dolgot akarok kiprobálni itt ezen a szerveren,mert már voltam egy másik szerveren szerelő,azt kell hogy mondjam,elégé hiányosan tanultam meg a Rp-ét a szerelőnek

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Tenkitettel a leirásomnak,igen kezdő vagyok még de hamar tanulok,és aminek neki állok azt 100%-al csinálom​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.11.18 19:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.​
Szép lapot írtál össze, szívesen látunk a frakcióban.​
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
  • Imádom
Reactions: ClassicMan99
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.