Jelena Vasiliev -->mrk

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Jelena Vasiliev >

Panaszolt fél admin neve:
< mrk >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Fun, adminisztrátori jogkör kihasználása/visszaélés, adminchat kiadása. >

Bizonyítékok:
<
Leonard Jackson mondja: NE BÁNCS [ADMIN] Admin[2] mrk mondja: Na jólvan [ADMIN] Admin[2] mrk mondja: Csumi. Leonard Jackson mondja: Miafassz Leonard Jackson mondja: Beszéltem jézussal *** Demir Jadoon szakad a röhögéstől Leonard Jackson mondja: Néger jesus Leonard Jackson mondja: Tudtam hogy létezik [ADMIN] Admin[2] mrk mondja: Jézus megjött Leonard Jackson mondja: Újra itt [ADMIN] Admin[2] mrk mondja: Ez itt a szentlélek Leonard Jackson mondja: Néger jézus Leonard Jackson mondja: ámen [ADMIN] Admin[2] mrk mondja: és most elrepülök fiaim. Leonard Jackson mondja: Ne Leonard Jackson mondja: Mondom én Leonard Jackson mondja: Létezik a feka király
>

Megjegyzés:
< Mrk, felelj a tetteidért, ne a barátaiddal szemben viselkedj úgy ahogy! Itt is mutasd magad mit tudsz! >
smexy válasza:
Kiszedtem az adminchatet, FA-nak továbbítva.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

mrk

Van valami semmi közöd hozzá?
2020. 11. 21.
154
153
19
V4 karakter
Theo Barnett
V2 karakter
Britno Voweni
Szia/Sziasztok! Nem tudom honnan szerezted és miért hamisítod a logokat,főleg az AdminChates dolgokat,ráadásul mások nevével,Nem gondolnám hogy bosszú pk-t kellene nyitnod azért mert OOC kereztél és ez kiderült,vállalni kell a tetteidet. A skines dolgokhoz a hozzáfűzni valóm hogy te kérted magadra a skint,fogalmam sem volt hogy a "9"-es skin az a kutya skin,de ahogy látod le is dobta rólad,mivel a rendszer ki írja hogy "nem viselheted",Eléggé viccesnek tartom hogy eddig ezeket a dolgokat nem hoztad fel és nem mutattad meg amikor 1000 milliónyi esélyed lett volna,Érdekes most amikor kitiltást kaptál akkor hozod fel a dolgokat,egyáltalán nem feltűnő a dolog. Én ezek után amit csináltál meghúznám magam ráadásul "SGH"-ként FőAdmin szemébe hazudás. Várom a bírálatot.
 

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
Szia/Sziasztok! Nem tudom honnan szerezted és miért hamisítod a logokat,főleg az AdminChates dolgokat,ráadásul mások nevével,Nem gondolnám hogy bosszú pk-t kellene nyitnod azért mert OOC kereztél és ez kiderült,vállalni kell a tetteidet. A skines dolgokhoz a hozzáfűzni valóm hogy te kérted magadra a skint,fogalmam sem volt hogy a "9"-es skin az a kutya skin,de ahogy látod le is dobta rólad,mivel a rendszer ki írja hogy "nem viselheted",Eléggé viccesnek tartom hogy eddig ezeket a dolgokat nem hoztad fel és nem mutattad meg amikor 1000 milliónyi esélyed lett volna,Érdekes most amikor kitiltást kaptál akkor hozod fel a dolgokat,egyáltalán nem feltűnő a dolog. Én ezek után amit csináltál meghúznám magam ráadásul "SGH"-ként FőAdmin szemébe hazudás. Várom a bírálatot.
Mrk, képek is vannak adminchatről, most akkor ki hamisít?
Edit: Elég viccesnek tartom azt hogy hátbaszúrtál mint barát, ha már itt tartunk, neked is 1000 milliónyi esélyed lett volna tudatni velem a dolgokat.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Amennyiben még van komolyabb bizonyítékod azt nekem privátba küld el.
 
  • Tetszik
Reactions: vbence100

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Minden ami van küld el privátba.
 

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
Mit éreztél abban amikor feljöttél különböző országokból ts-ről? És mindenkit elküldtél melegebb ékhajlatra? 3-4x. Várom a bírálatot.
Full unreal dolgokat mióta állítunk? Lehet dobálózni összevissza cselekedetekkel, de amit te leműveltél az nem adminhoz méltó viselkedés, egyébként meg létezik olyan is hogy UID.
 

mrk

Van valami semmi közöd hozzá?
2020. 11. 21.
154
153
19
V4 karakter
Theo Barnett
V2 karakter
Britno Voweni
Edit: Elég viccesnek tartom azt hogy hátbaszúrtál mint barát, ha már itt tartunk, neked is 1000 milliónyi esélyed lett volna tudatni velem a dolgokat. Erre válaszolva,tudatva lett veled a dolog,azt gondolom hogy nem kellett volna megtenni azokat a dolgokat amit megtettél,FőAdmin szemébe hazudtál,letagadtad az egészet,1 órás adminügyet kellett csinálni az miatt mivel nem tudtad elmondani kerek perc hogy OOC kereztél,fel kellett keresni több Adminisztrátort a felkutatása miatt,majd mikor kiderült a dolog és megkaptad a bannod egyből megnyitottad a bosszú pkt,várom a bírálatot,továbbá nem kívánok hozzászólni.
 

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
Edit: Elég viccesnek tartom azt hogy hátbaszúrtál mint barát, ha már itt tartunk, neked is 1000 milliónyi esélyed lett volna tudatni velem a dolgokat. Erre válaszolva,tudatva lett veled a dolog,azt gondolom hogy nem kellett volna megtenni azokat a dolgokat amit megtettél,FőAdmin szemébe hazudtál,letagadtad az egészet,1 órás adminügyet kellett csinálni az miatt mivel nem tudtad elmondani kerek perc hogy OOC kereztél,fel kellett keresni több Adminisztrátort a felkutatása miatt,majd mikor kiderült a dolog és megkaptad a bannod egyből megnyitottad a bosszú pkt,várom a bírálatot,továbbá nem kívánok hozzászólni.
Nem egy bosszú pk, csak ellened is van egy két dolog. Hozzáteszem tőlem meg se lett kérdezve az hogy ooc kereztem e, csak behúztak és annyit kaptam hogy volt e szerződés, de ennek semmi köze a PK-hoz, fölösleges terelni a témát, mrk.
 

mrk

Van valami semmi közöd hozzá?
2020. 11. 21.
154
153
19
V4 karakter
Theo Barnett
V2 karakter
Britno Voweni
Arról én személy szerint nem tehetek hogy tőled mit kérdeztek,mint láttad én nem voltam abban a szobában,amint megkaptad a bant egyből a fórumot nézted “adminra való panasztétel” ezek után azt ne mond nekem hogy ez nem bosszú pk. A bannod jogos,vissza lettek nézve a logok 10 perc különbséggel írtad át SeeMTA V3 LV szerveren a BMW M8-at illetve a GTR-t,1 Ft-ba ráadásul, ezért te itt megkaptad a SeeMTA V2 BMW-t 1 FT-ba,Vissza lettek nézetve a logok, teljesen értelmetlenül tagadod le az egészet holott feketén fehéren megvan hogy mit csináltatok. Szép napot neked!
 

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
SeeMTA Lv-n sosem volt m8-am, se gtr-em, itt bukik meg a dolog, valami félre lett nézve. De minek terelni a témát?
Egyébként további bizonyítékok kerültek elő a panaszolt adminisztrátorról, ezáltal teljes mértékben látszik, hogy a jogait kihasználta, illetve kiadta az egész adminkodását. Croxonak küldöm a logokat.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.