Jegyzettömb behozatala.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Pasa>

Ötleted:
< Jegyzettömb behozatala, ez egy kisebb ötlet viszont annál hasznosabb lenne a szerver életében ez az apróság. Jegyzettömb sok RP lehetőséget tud nyújtani illegál/legál szinten, akár parancsokat írni rá és továbbítani, akár egy bankrablás tervét felírni rá, akár egy nyomozónak a látottakat felírni. Én úgy gondolom hogy sokat tudna dobni az RP-n. >


Megjegyzés:
< Többször is átnéztem hogy van e ilyen ötlet, nem találtam ha még is van akkor előre is sajnálom valószínüleg elkerülte a figyelmem.>
 

AndrewRyan

Zöldfülű
2019. 02. 20.
205
884
22
Monor
V4 karakter
✘ ✘ ✘
LV karakter
✘ ✘ ✘
V2 karakter
Andrew H. Ryan 🇰🇵
Támogatom, ezer lehetőség van ebben a kis dologban. RP szempontjából hasznos lenne mindenféleképp.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Habár apróság, szerintem az NNI-nek pl nyomozáshoz, és aktaíráshoz biztosan segítene, én használnám, látok benne potenciált.
 
  • Tetszik
Reactions: pasa

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
Jó ötlet, teljesen megállná a helyét a szerveren. Viszont meglehetne csinálni azt mint LV-n, hogy kihúzod a falra, ez is adna egy kis élményt.
Aztán kíváncsian várom a V2-bŐl Ne LeGyEn V3/LV hszeket.:LOL:
Szerintem ez elég hasznos lenne, sok RP szituációt lehetne ebből kihozni, és nem lenne V2-ből V3/LV. Az alap jegyzettömb ötletet is támogatom, sokkal jobban fellendítené az RP lehetőséget, ha itemként lenne egy jegyzettömb, át is tudnánk adni egymásnak, nem kéne telefonba irogatni folyamatosan. Teljes mértékben támogatom az ötletet!
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nagyon jó ötlet, ez mellett a fénymásolás is bejöhetne a szerverre, ezáltal akár lehetne vele szórólapozni is. Régebben lv-n úgy hirdettük a szerelőtelepet, bizonyos akciós ajánlatokról tudtunk szórólapot adni, esetleg megvalósítható kuponokhoz is, pl. "ezzel a kuponnal kérjen ingyen egy forgalmit" Rengeteg lehetőség dolog van benne, egyszerű de nagyszerű!
Remélem megvalósul v2-n is, az SCCS biztosan hasznát venné! ;):)
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Bízom benne, hogy a civil update során ez bekerül a szerverre, hiszen a közösség minden részét érintené, használhatná. Ha ez még sem kerülne bele, a következő frakció fejlesztésbe biztosan beleírjuk, hogy az SCCS számára ez szükséges lenne, szórólapozásra, alkatrész szállítás rp keretében szállítólevélként és hasonló.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Buba jól megfogalmazta felettem , minden féleképpen támogatom és örülnék ha bekerülne. :)
 
  • Tetszik
Reactions: Buba

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Ha már itt tartunk, lehetne egy térkép is, amire lehet rajzolni, és felhelyezni a falra, ahogy Drex is írta. Lennének mondjuk különböző térképek, némelyiket questekkel lehetne beszerezni. Például aranyraktár térképét etc.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

Maxos

Barangoló
Támogató
2021. 01. 02.
139
119
V4 karakter
Callaghan Max
LV karakter
Killian Peterson
V2 karakter
Callaghan Max
Támogatom. Akár, ha olyan rp van a rendszámokat és a kocsikat úgy megjegyezheted hogy felírod, így nem kell rá rp és nem fog a kocsi tulajdonos akaratlanul is, de MGzni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.