Jefrey Valdez jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jacku

Újonc
2019. 03. 03.
58
35
V4 karakter
Richard Jamil
LV karakter
Jack Valdez
V2 karakter
Nakama Hisashi
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Jefrey Valdez~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Regisztrációm ideje: 2019-05-22, Játszott percek: 350 perce, Igazából a mai napon határoztam úgy hogy komolyabban elkezdek játszani a szerveren. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 2~

Milyen idős vagy?
~ 17~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Nem voltam.~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Nem voltam. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mint fent is leírtam a mai nap folyamán döntöttem úgy hogy elszeretném kezdeni a szervet komolyabban, és ezt szeretném egy kisebb/nagyobb közösségben kezdeni. Ez mellet LV szerveren is voltam szerelő frakcióban, ott is az első frakcióm volt, és szerettem mivel nagyon sok barátot ismerhettem meg ott.~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, Igen.~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 5 - 6 óra néhányszor több is, A terveim szerint az idei nyaram teljesen szabad lesz így elég sok időt tudnék a frakcióra fordítani. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~
V6C1o5E.png
~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~
04p1zHF.png
~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok, engedjétek meg hogy bemutatkozzam engem Istvánnak hívnak jelenleg 17 éves vagyok (hamarosan 18) Bács-Kiskun megyében élek. 2017 óta tanultam egy Szakközép iskolában, ahol 2 hete végeztem, későbbiekben szeretnék leérettségizni és más szakmát is kitanulni. Roleplay szervereken már nagyjából 7 éve játszom, az SGS szervereken kb 5-6 éve. Igazából nagyon sok mindent köszönhetek az MTA 'Karrieremnek', mivel nagyon sok barátot meg ismerhettem, és olyan dolgokat is kipróbáltam amelyeket amúgy soha nem tettem volna pl. Programozás, Grafikai munkák, Modellezés, stb... Nagyon remélem hogy nem nagy probléma a kevés játszott percem mivel régi v2őn rendelkeztem kb. 50.000 játszott perccel. A kis szintem ellenére úgy érzem elég tapasztalt, és érett vagyok egy frakcióba való tartozáshoz. [ /FONT]
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Jhnny

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Bonnie D Revench - See City Car Service, Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.