Jeffrey Fezcov jelentkezés LVMS gyakornoki pozícióra.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

enzo32

Újonc
2022. 09. 16.
2
1
V4 karakter
Jax Wayne
LVMS-logo-v1-1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: < Jeffrey >
Középső név: < - >
Keresztnév: < Fezcov >
Születési hely és idő: < San Andreas, 1949.09.10 >
Anyja neve: < Lucy Johnson >
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
< Amerikai Egyesült Államok >
Beszélt idegen nyelv(ek):
< Angol >
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
< A nevem Jeffrey Feczov, 73 éves vagyok,és San Andreasban születtem. A San Andreas-i Saint Joseph gimnáziumba jártam.A gimit 1968 Márciusában végeztem el,és a Los Santos-i Közszolgálati Egyetem Tisztiképző karára jelentkeztem.Sikeresen fel is vettek,így 1968-72-ig Katona Tisztként tanultam az egyetemen.Ezután pár évet katonaként dolgoztam,majd 1976-ban katonai misszióra indultam Irak-ba,ahonnan épségben visszatértem fél év után.Az ezutáni időszakom elég unalmas volt,miután leszereltem, egy kis ABC-ben dolgoztam San Fierroban.A nyugdíjas éveimet golfozással,filmnézéssel és hasonló unalmas mindennapi dolgokkal töltöttem.Azonban most meguntam a semmittevést,és úgy döntöttem,hogy szerencsét próbálok,és megpróbálok segíteni minél több embernek az LVMS keretein belül.>
Motivációs levél:
< Szüleim neveltetéséből adódóan nagyon szeretek segíteni az embereken.Az ide jelentkezésemmel ezt a tulajdonságomat szeretném kamatoztatni,emellett sok mindent meg lehet tudni az emberi működésről,sokat lehet tanulni,mind az emberek belső mind a külső tulajdonságaik alapján.És mivel a tudás hatalom,én szeretném,ha minél több lenne a hatalmam. >

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
< Egyetem >
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
< Katona Tiszti >
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
< Easter Basin, San Fierro, Los Santos-i Közszolgálati Egyetem >
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
< Easter Basin, San Fierro, Los Santos-i Közszolgálati Egyetem>
Képzés időtartama:
< 4 év >

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
< Los Santosi Katonaság >
Munkaviszony kezdete és vége:
< 1972-1978 >
Munkaköri leírás:
< Katona Tiszt, Százados>
Miért távozott előző munkahelyéről:
< Leszerelés,mentális túlterhelés >

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: < - >
Telefonszám: < 387612021087 >
E-mail cím: < jeffco@seemail.com >


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: < Máté >
Életkorod: < 18 >
Mióta játszol a See Game System szerverein?
< Az első alkalmam úgy 3-4 éve lehetett,egy ideig folyamatosan játszottam,de voltak kisebb nagyobb kihagyások,szóval nagyjából 2 év az,amit ténylegesen jétszottam. >
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
< Még azthiszem V2-n voltam a 18Street banda tagja,sima kis bandatag voltam,és a banda feloszlása volt az indok. >
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
< Igen >
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
< Nagyon könnyen be tudok illeszkedni,barátságos és segítőkész vagyok,a kollegáim bármikor számíthatnak rám. >
Mesélj magadról (8-10 mondat)
< Igazából egy 18 éves srác vagyok,sok szabadidővel.Szabolcs megyében lakok, végzős diák vagyok jelenleg,és a szabadidőmet vagy edzéssel,vagy játékokkal töltöm.Szinte minden játékra ráuntam,és most megint rátaláltam az MTA gyönyörű világára,és nem csak nagykerezni szeretnék,hanem ténylegesen RP-zni.Nehéz felbosszantani,"hidegvérű" vagyok.Ha bárkinek kell segítség,nagyon szívesen segítek neki.Ha képességeim engedik,mindig a maximumot nyújtom,legalábbis törekszek erre.Csapatban is jól tudok dolgozni,de az egyéni munka sincs ellenemre.Tisztelettudó vagyok,nem beszélek vissza a feletteseknek,vagy az idősebbeknek,mindenkinek megadom a tiszteletet,amíg ők is megadják nekem. >
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
< A jók közé sorolnám a türelmet,a segítőkészséget,és a tiszteletet, a rosszak közé pedig azt,hogy ha valamiben nem vagyok jó,hamar ráunok, valamilyen szinten az önbizalomhiány, és végül a kapkodás >
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
< https://prnt.sc/d1rtOd5a6Bpe >


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
< Nyomókötés: erős,"spriccoló" vérzésnél, Szorító kötés: Kisebb vérzéseknél, Sapkakötés: bármilyen fejsérülésnél >
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
< Megkérdezem,hogy máskor is fordult-e már elő ilyen,illetve hogy orrvérzős-e, valamilyen vattával,vagy pamaccsal felitatom a vért,és ha nem orrvérzős,akkor kivizsgálni a problémát. >
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
< Szem érzéstelenítése, majd egy sterilizált orvosi csipesszel eltávolítom a szilánkot,hogy nagyobb kárt ne okozzak. >
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
< Valószűsíthető törés >
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
< Először azt,aki eszméletlen,mert míg a többi embert látom el,lehet,hogy ő lenyelte a nyelvét,és addigra megfullad. Utána azt,aki nehézlégzésre panaszkodik,majd a másik jármű sofőrjét,mivel neki a jelek szerint "csak" agyrázkódása van. >



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2022/09/25
Aláírás: Jeffrey Fezcov
 

DaniLV

Modern Verne
Támogató
2019. 01. 15.
1 331
1 365
19
forum.see-game.com
LV karakter
Blake Donovan
LVMS-logo-v1-1.png
Tisztelt Jeffrey Fezcov!
Értesítjük, hogy levelét megkaptuk és elmentettük a rendszerünkben. Jelentkezési lapját 72 órán belül feldolgozzuk és elbíráljuk.
Az eredményről hamarosan tájékoztatjuk.


Ryan Pelagatti
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 

simangwm

Aktív fórumozó
2020. 10. 26.
271
308
19
Tatabánya
V4 karakter
justin_coney
LV karakter
jacob_coney
LVMS-logo-v1-1.png
Tisztelt Jeffrey Fezcov!
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Sajnálattal közöljük, hogy jelentkezési lapját ELUTASÍTOTTUK.
Jelentkezését köszönjük, a továbbiakban sok sikert kívánunk!


Phoebe Larson
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: DaniLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.