Jeffrey Coleman jelentkezése[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

azafanasiy1

Barangoló
Támogató
2019. 12. 26.
79
24
Albuquerque, New Mexico
V4 karakter
Asad al Sahli
LV karakter
Giovanni Luciano


FIX AND DRIVE SERVICE

JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]


Beceneved, amin szólíthatunk:

~ Dani ~


Életkorod:

~ 16 éves vagyok ~


A játékon belüli szinted:

~ 16 ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)

~ ~



Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?


~ Rendelkezek, ha gépnél vagyok mindíg fent vagyok és haverommal beszélgetek. Ez átlagban olyan 6 órát tesz ki hétköznap, hétvégén többet. ~



Rendelkezel mikrofonnal?

~ Rendelkezek ~



Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:


~ Olyan személyiség vagyok, aki mindíg próbálja magából a legtöbbet kihozni, és teljes beleéléssel tudnám ezt csinálni. Pozitív : Szeretek új embereket megismerni, és nyitott vagyok megismerni új dolgokat.Mindig próbálok jófej, megértő lenni.Tudok csapatban dolgozni, és mindig a legjobbra törekszem. Negatív: Hamar fel lehet idegesíteni, leginkább ha valaki játsza az eszét vagy értetlenkedik. ~


[ I ][ C ]


Teljes neve:

~ Jeffrey Coleman ~


Anyja, apja neve:

~ Édesanyám neve : Kimberly Salinas, Édesapám neve : Brennan Coleman ~


Elérhetősége (email, telefonszám):

~ Email : coleman18@seemail.com Telefon : 424461 ~


Büntetlen előítéletű?

~ Igen ~


Személyi igazolványáról egy kép:

~ ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?


~ Nincsen ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?

~ Szerintem egy olyan munkahelyen, ahol több alkalmazott van, annak a munkának a lényege a csapatmunkára alapul. Ha mindenki képes összeműködni a másikkal, meg is lesz a következménye. Számomra nagyon fontos, hogy egy összetartó csapat tagja lehessek. ~


Gyakran jár műhelyünkbe?

~ Ha arra kerül a sor, hogy szervízbe menjek, mindig a Fix & Drive-ba megyek. ~


Csatolja be önéletrajzát:

~ 1998. szeptember 18.-án láttam meg a napvilágot, a Los Santosi Medical Centerben. Autószerelő Középiskola diákja voltam, amit el is végeztem, ezzel lett egy autószerelő szakmám. A hivatásom az életem, és szenvedélyesen csinálom azt. Kiskorom óta az autók fanatikusa vagyok, leginkább az amerikai autókat szeretem. Érdekel ez a szakma, és van is tapasztalatom benne. Szeretnék jelentkezni, hogy minél több autót vehessek szemügyre, és szeretnék egy profi csapat tagja lenni ezen a munkahelyen. ~
 
Utoljára szerkesztve:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress ma 18:30kor TS meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
  • Imádom
Reactions: azafanasiy1
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.