Jeff Costa jelentkezés lapja a Fix&Drive-ba[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JeFF

Újonc
2020. 11. 07.
19
13
V4 karakter
Natasha Kozlova
LV karakter
Natasha Kozlova
V2 karakter
Natasha Kozlova

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Máténak szólíthatok és 18 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2018 óta játszom de kisebb nagyobb ki hagyássokal ezért 15166 percel rendelkezem~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/a/pKo5qpB (Benne van mind a 2 kép) ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen rendelkezem ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 5-6 óra ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Máténak hívnak 18 éves vagyok. Sokat vagyok kint a természetben hobbim a természet fotózás még 1 hónapja kezdtem bele. Szeretem az álltokat. Segítőkész vagyok mindent meg lehet velem beszélni vannak jó és rossz tulajdomságaim is Pl: a rossz az hogy hamar fel idegesítem magam és nagyon csendes vagyok. Jó tulajdonságom hogy szeretek segíteni másoknak tudok csapatban dolgozni és csapattal együtt működő lenni. 4-5 éve rpzek kisebb nagyobb ki hagyásokkal. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Jeff Costa ~


Születési helye, ideje:

~ San Fiero Hospital 2000.05.06 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Autó szerelő szakközép iskola ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Édes apám autó szerelő volt és ő miatta szeretem meg én is ezt a szakmát és arra gondoltam hogy ki próbálom magam egy ilyen remek csapatba mint maguk sok sok ideje gondolkodom rajta hogy bele vágjak e és azt mondtam hogy igen érdemes mert apám példáját szeretném folytatni és át adni a gyerekemnek minden tudásomat hogy ő is meg szeresse és tiszta szívből csinálja és folytatja ezt. Több éve figyelem magukat hogyan csinálják a munkát és nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve és szeretnék én is a csapat tagja lenni ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Neve: Jeff Costa. Születési ideje/helye: San Fiero Hospital 2000.05.06. Édes anyja neve: Jessica Cortes. Legmagasabb iskolai végzetsége: Autó szerelő szakközép iskola 2017-2019 Idegen nyelv ismeret: Középfoku alngol. Jeff Costa vagyok Autó szerelő 2017 ben kezdtem el és 2019 ben el végeztem az iskolát 20 éves vagyok. Erőségeim: Segítség nyújtás meg beszélhetőség. Gyengéim: Félelem a póktól nem nagyon komonatív. Tapasztalaim alapján nagyon jól érzem magam ebbe a szakmába.~

Aláírás:

Jeff Costa


Milu válasza:
Van 12 órád frissíteni a V2 karakter nevedet.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán 2021.02.04 16:00-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot! Egy lehetőséget kapsz!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.