Jaylon Cotrill[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jhnny

serbian street fighter
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 614
2 488
LV karakter
sean.fraser

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ ruin ~


Életkorod:
~ 16 ~


A játékon belüli szinted:
~ 9 ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ Egy adminjail-el rendelkezem amit még 2018.december.13-án kaptam Zack által "PK-val való fenyegetőzés" indokával. Kép(ban): https://imgur.com/a/jHTp4wI

Kép(jail): https://imgur.com/NLLx6AT ~

Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Természetesen rendelkezem, régebben LVTS-n beszéltem a haverjaimmal, de mostmár ritkábban használom. ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Természetesen ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ A nevem Tóth Tamás, leginkább Tominak becéznek. 16 éves vagyok, Szerbiában élek szüleimmel és testvéremmel. Sok időt töltök el számitógép előtt, leginkább játszok vagy pedig programozok.

Jelenleg a középiskola padjait koptatom, mint programozó. A hobbyaim közé tartozik a focizás, biciklizés, és a horgászat. Mint minden embernek van pozitiv, és negativ tulajdonságaim is,
A pozitivhoz tartozik az, hogy: kedves, barátságos vagyok. A negativhoz pedig az, hogy: rossz helyzetben sütök el vicceket, túl bonyolitok egy egyszerű dolgot is, keveset beszélek. ~


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Jaylon Cotrill ~


Anyja, apja neve:
~ Maria Cotrill(Lánykori vezetékneve: King), Jason Cotrill ~


Elérhetősége (email, telefonszám):
~ jaylonc@seemail.com ~


Büntetlen előítéletű?
~ Egyszer kaptam csekket, sajnos forgalmihiánya miatt, börtönben még nem jártam és nem is szeretnék! ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/VbuFaBF ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Nincs ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ A csapatmunka nálam eléggé fontos tényező. Szeretek csapatban dolgozni, hogyha a csapatommal megfelelő összetartással végezzük el a feladatainkat. Ha egy csapatban

nincs meg az-a csapatmunka akkor káosz lenne a csapatban dolgozni, mindig jó ha segitünk egymáson, közelebb kerülünk egymáshoz, barátként tekintünk egymásra. ~

Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Mivel SF-ben lakom ezért mindig a FIX-hez járok , ha elromlott az autóm és én már nemtudom megjavitani! ~


Csatolja be önéletrajzát:
~ Szép jó napokat kivánok. Jaylon Cotrill a becsületes nevem, Németországból származok. 1994.05.25-én láttam előszőr a napvilágot. A szüleim 40 évesek voltak amikor megszülettem, mert addig folyamatosan dolgoztak, azért hogy akkor legyen gyermekük amikor,

mindent tudnak nyújtani számára, úgy mond gazdagok voltak. Ahogy nőttem mindig is érdekelt az autók müködése, már az általános iskolában az volt a tervem, hogy egyszer majd autószerelő leszek,
Befejeztem az általános iskolát, és jött a szakmaválasztás.. Itt voltak a próblémák, sajnos mivel nem volt elég jelentkező ezért nem nyilt meg a szak, ezért Lakatosnak kellett mennjek,
de megigértem, hogy ha befejezem az iskolát akkor autóműhelyt nyitok. Hát sajnos nem voltam eléggé jó tanuló, ezért 1x meg is buktam, 11.osztályba jártam amikor megismertem életem szerelmét az-az
Jessica-t, aki egy szép szöke hajú, alacsony, és vékony testalkatú személy volt. Sikerült befejeznem az iskolát mire a 19. életévemet betöltöttem. Az anyám 60 évesen hunyt el rákba, az apám pedig
65 évesen amikor biciklizés közben egy telefonáló autós elütötte, és a helyszinen életét vesztette. Rám maradt a ház, egy trabant aminek a motorja rossz volt, és pénz..
Eladtam a házat, és trabantot, és elrepültem Los Santos-ba, ahol még jelenleg is élek! ~


Aláírás:
Jaylon Cotrill
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel 12.06-án TS-en 17:30kor meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.