Jayden Woods Jelentkezési Lapja!

ItslYeBear

Újonc
2022. 10. 29.
42
14
V4 karakter
Sebastian Lawrence
LV karakter
Jayden Woods
V2 karakter
Sebastian Silverman
YBKjOfV.png

SAN ANDREAS SHERIFF'S DEPARTMENT
APPLICATION FORM

,,DEDICATED TO YOUR SAFETY"


Tisztelt Jelentkező!
Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt. Ügyelj a pontos és helyes kitöltésre. Formanyomtatványt a helyesírásnak megfelelően kell kitölteni. A téma címének a következőnek kell lennie: DEPUTY SHERIFF TRAINEE - Karaktered Neve Ha pedig visszajelentkeznél, akkor a téma címe legyen: *Korábbi rendfokozatod* - Karaktered Neve A jelentkezési lap bírálatig szerkeszthető. A formanyomtatvány megírása előtt a jelentkezéssel kapcsolatos információkat olvassa el.​

I. OOC KÉRDÉSEK
1.Neved és korod: Szebasztián, 16 éves vagyok.
2.Mellékeld a karakter és az account ID-d: ACCOUNT ID: 16637.| CHARACTER ID: 16602.
2.1Csatolj linket az UCP szankcióidról és névváltásaidról: https://imgur.com/a/6shJoDz(új nevet fogok igényelni, ha a felvételi sikeres lesz).
2.2Játszott perceid száma: Jelenleg 23077
2.3Naponta hány órát tudnál aktív lenni a szerveren? Hétköznap esténként vagyok, ezért 4 órát maximum, de hétvégén akár 6-8 órát is.

3.Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén? Aktivan 1 éve, kisebb kihagyásokkal.
4.Milyen frakciókban voltál eddig SeeMTA LV-n, miért léptél ki belőlük? Devlis Diciplesnél voltam supporter, azaz tagfelvételiző, de IC valahogyan rájuk hoztam a Cartelt, ezért elüldöztek engemet. De nem szerettem volna távozni tőlük, csak igy alakult.
5.Mesélj magadról (legalább 5-10 mondatban): Szebasztiánnak hivnak, jelenleg 16 éves vagyok. Azt érdemes tudni rólam hogy Szerbiában élek, elég közel a magyar határhoz. Jelenleg informatikusnak tanulok és szeretem is ezt a szakot, ezért örömmel csinálom. Hobbym a kockulás, programozás, játékok közül DayZvel és SeeMTAval töltöm az időmet, mellette programozgatni is szoktam, hogy fejlesszem önmagamat. Aki megismer az azt fogja tapasztalni hogy egy szorgalmas, komoly és kedves személyiség vagyok. Ez mellett horgászni is szoktam járni, amikor kedvem van hozzá és nincs hideg. A SeeMTAval 12 évesen ismerkedtem meg, V2n tanultam meg RPzni. Nagyon megszerettem a játékot és a SeeMTA szerverein már 4 éve vagyok jelen. Nagyon ritka eset, de amikor kiégek rajta, akkor 2 hétig birom és utánna megint elkezdek játszani rajta, valahogyan mindig visszavonz. Nagyjából ennyit lehet tudni rólam.
6.Miért pont hozzánk szeretnél csatlakozni? Kitaláltam magamnak egy karakter személyiséget, ami legális úton tevékenykedik, volt katona és nagyon passzolna a Sheriffség a karakteremhez, ezért is választottam ezt a frakciót és remélem hogy tudok plusz egy tagként érvényesülni a csapatban.
7.Szerinted mi a különbség az amerikai és a magyar rendvédelem között? Én amennyire észrevettem az amerikai jogszabályok és az európai jogszabályok nagyon különböznek. Az amerikai rendvédelmi szervek szigorúak, hamar reagálnak, amerikában ugye a fegyvertartás szinte mindenhol van, ezért sokkal keményebben kezelik a helyzeteket. Igazoltatásnál is a kezüket a fegyver közelében tartsák, a biztonságot előtérbe helyezve. Összegezve az amerikai rendvédelmi szervek sokkal a biztonságra mennek, keményebben kezelik a helyzeteket és felkészülnek a legrosszabra minden esetben.
8.Milyen karaktert alakítanál a frakcióban (legalább 5, maximum 10 mondatban)? Egy 47 éves konzervativ személyiséget. Katona volt régen, ami nagyon megnevelte őt. Egy igazi férfi lett belőle, a biztonságot nagyon garantálja. Az életét képes feláldozni mások biztonságáért. A tiszteletet elvárja kölcsönösen másoktól. Egy közepesen erős alkatú férfi, mindig tisztán tartja magát, az öltözködési stilusa régimódi. Szereti az elegáns járműveket. Nagyon megtudja válogatni a barátjait, ha valaki hátbaszúrja, azt sohasem bocsátja meg neki.

II. SZEMÉLYES ADATOK
(Ennél a résznél az IC személyes adataidra vagyun kíváncsiak, törekedj a pontos kitöltésre! A választ a szükséges helyeken X-el jelölje!)
1.Teljes neve: Jayden Woods
2.Születési helye, ideje: 1977.05.25., Las Venturas - korház.
3.Állampolgárság:
[X] U.S. állampolgársággal rendelkezem.
[ ]
Honosított U.S. állampolgár vagyok.
[ ]
Legálisan itt tartózkodó külföldi állampolgársággal rendelkező vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.
[ ]
Egyik sem a fent említettek közül.
4.Személyi igazolvány száma: 434516PZ
5.Vezetői engedély száma: 500848NW
6.Fegyverviselési engedély száma (opcionális): -
7.Lakcím: Forst Carson - Motel 37.
8.Telefonszám: +38-76-756-6928
9.E-mail cím: Jayden_Woods@seemail.com
10.Magasság: 179cm.
11.Testsúly: 76kg.
12.Etnikum: Amerikai.
13.Nem: Férfi.

III. TANULMÁNYOK
1.Legmagasabb iskolai végzettség:
[X] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban kiállított középiskolai képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[ ] Rendelkezem érvényes GED teszt sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[ ] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban főiskolai vagy egyetemi képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
Amennyiben egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik jelölje a kurzus pontos nevét, szakirányát: VÁLASZ
2.Intézmény neve: Las Venturas Army School
3.Végzettség elvégzésének ideje: 1996.06.27.
4.Idegennyelv megnevezése (opcionális): -
5.Megszerzett szint (opcionális): -

IV. KIEGÉSZÍTŐ KÉRDÉSEK
(A választ minden esetben X-el jelölje! Amennyiben 'IGEN' a válasz, kérjük részletezze!)
1.Van-e bármilyen szenvedélybetegsége: [ ] IGEN [X] NEM
↳ Amennyiben igen, kérjük részletezze: VÁLASZ​
2.Rendelkezik bármilyen testi vagy szellemi fogyatékossággal: [ ] IGEN [X] NEM
↳ Amennyiben igen, kérjük részletezze: VÁLASZ​
3.Állapítottak meg önnél bármilyen testi vagy szellemi betegséget, van-e ez okból gyógyszerszedési kötelezettsége: [ ] IGEN [X] NEM
↳ Amennyiben igen, kérjük részletezze: VÁLASZ​
4.Használt-e korábban bármilyen illegális tudatmódosítószert: [ ] IGEN [X] NEM
↳ Amennyiben igen, kérjük részletezze: VÁLASZ​
5.Felelt San Andreas állam bírósága előtt szabálysértésért amely során felfüggesztett büntetés, próbaidő vagy közügyektől eltiltásban részesült: [ ] IGEN [X] NEM
↳ Amennyiben igen, kérjük részletezze: VÁLASZ​
6.Felelt San Andreas állam bírósága előtt bűncselekményért amely során börtönbüntetésben, házi őrizetben vagy egyéb súlyos eltiltásban részesült: [ ] IGEN [X] NEM
↳ Amennyiben igen, kérjük részletezze: VÁLASZ​

Az aláírásommal kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel. Kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.
Kelt: 10/27/2024
Jayden Woods
 
Utoljára szerkesztve: