Garrett Tielemans jelentkezési lapja. (időközben névváltást kaptam)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ubul

Újonc
2020. 12. 10.
17
2
Miskolc
V4 karakter
Garrett Tielemans
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Máté<
~ Hány éves vagy? ~
>16<
~ Account ID-d? ~
>226867<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>8 576 perc<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délelőtt? Délután? Este? Éjszaka?<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>1-2 óra? | 3-4 óra? | több mint 4 óra?<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nem voltam még más frakció tagja a szerveren.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Természetesen!<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Szia! Az én nevem Máté. 16 éves lettem idén. 10. osztályos vagyok. Borsod megyében élek, egy kicsiny falucskában. Előttem a jövő, Kereskedelem és webáruházi technikusi képzésen tanulok. Szabadidőmet kint, a szabadban töltöm, többnyire. Sportolok versenyszerűen, focizom. Viszont, fontolgatom, hogy sportot váltok, elment a motivációm, ez meglepett. Ez a másik opció, a ketrecharc lenne. Sportoláson kívül általában játszom, többnyire MTA, viszont a FC 24-et is tolom. Van két tesóm. Van egy nővérem, és egy bátyám. Édesapám Németországban dolgozik. Hobbym, amit annak is nevezek, az nem más, mint a makett. ún. modellezés, mivel ezek a kis autók, repülők, figurák modellek. Szeretem csinálni, nyugodt lehetek, kikapcsol. Többször szüneteltetem, kedv és időhiányában. Néha muszáj, ezt csak akkor lehet csinálni, és akkor lesz szép a végeredmény, ha időt fektetünk bele. Köszönöm, hogy elolvastad.<




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Garrett Tielemans<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>Los Santos kórház, 1998.01.11<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>Bányász<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Nagyon ambiciózus, célratörő vagyok. Kommunikációs készségem helyén való.<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>Igen.<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Garrett-nek hívnak. Egy fiatal, ötletekkel teli, huszonéves vagyok (25), nagy jövővel. Itt születtem Los Santos-ban. Rendkívüli képességekkel bírok, mint tudás. Kiemelkedő sport teljesítményeimmel tűntem ki leginkább a sorból. Kiskoromban részese voltam az iskolai labdarúgó csapat tagja, 7 éven át. Ez idő alatt 4x voltunk bajnokok, és 2x nyertünk ifjúsági bajnokok ligáját. Csatár poszton játszottam, többször értem el a házi gólkirályi címet. Később sérülés miatt abba hagytam. Ekkor kezdtem még többet tanulni. Idő közben rájöttem, pályát tévesztettem. Ekkor jött az iskola váltás, szakmát tanultam. Mint gépjármű mérnök, és részt vettem egy technikusi képzésen is. Újabb oklevéllel büszkélkedhettem. Szüleimtől pár hónapja költöztem külön. Van két testvérem, egy bátyám és egy nővérem. A bátyám szintén autószerelő. Volt egy csődöt mondó vállalkozásunk iss régen. Azóta ő máshol látta meg a jövőjét. Én pedig itt látom, a Boxter Mechanic Shop-nál.<

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>30 percet.<



 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Marcii_V4 és Lau

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
279
117
Hannover | Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség MEGFELELŐNEK találta, így esélye nyílik próbaidős szerelőként megkezdeni pályafutását a telepen!
Meghallgatás és betanítási időpontjaink :
- 2024.07.02. (Kedd) 16:30
- 2024.07.04. (Csütörtök) 16:30

Első körben TEAMSPEAK meghallgatásra kerül sor, ezért ajánlott alaposan átolvasni a szabályzatainkat! A szabályzatokért KATTINTS IDE!
Ez mellett a tutorial videókat is érdemes megnézni, sokat segít. A videókért KATTINTS IDE!

((A meghallgatásra TEAMSPEAK3-on kerül sor, a megadott időpontokban!! Várakozni itt : BMS -> Leader váró/TGF))
Abban az esetben, ha egyik időpont sem felel meg, vegye fel a kapcsolatot velem privát üzenetben! Amennyiben a megadott/megbeszélt időponton nem jelenik meg a jelentkező, automatikusan elutasításra kerül a jelentkezési lap. Ez esetben egy hónap múlva egy új jelentkezési lappal van lehetősége újra jelentkezni.

 
  • Tetszik
Reactions: Ubul
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.