Jayden Oliver Jelentkezés [Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jayden Oliver

Újonc
2021. 04. 05.
6
1
V2 karakter
Jayden oliver

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Gergő Vagyok. 17 éves vagyok . ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ A see mta serverein nem régen kezdtem eljátszani előtte más szervereken játszotam. 3200 Játszott percel rendelkezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~kitiltások:https://imgur.com/a/lMPR9OQ
Admin Jail:https://imgur.com/a/tVMFnRg
Név váltások :https://imgur.com/a/A6mfd69 ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen, mind kettővel rendelkezem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ napi 4-5 óra ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~Sándor Gergő vagyok 17 éves . Szabad időmet sokféle képne töltöm. Szertek sportolni és a szabadban lenni de játszani is szertek . Játékok terén minden evő vagyok. Szertem a lövöldözős és a z ügyességi játékokat. Sok barátom játszik az MTA-val és ők ajánlották hogy játszunk itt . A játékon kívül edzeni járok és hangtechnikát tanuloklassan 2 éve .Ebbe a szakmában is zsertnék elhelyezkedni . Illetve néha járok kisseb hangosításokata is végezni. Sikeresen lettem a középfokú angol nyelvvizsgát és keszülök a felső fokra. Emellet imádom GT illetve az LMP vesenyautokat. Ezeknek a simáltor verzióival is szivesen játszok.Ha időm engedi szertek kondiparkba menni és bicajozni haverokkal, velük szivesen szórakozok szórakozni.Szertem kihívásokat és szertem mindig a saját határaimat feszegetni , sport és a hétköznapi élet terén is.Jól birom a terhelést és igyekszem mindig a maximumot nyújtani mindenben. Gyorsan és könnyen megtalálom a hangot a velem és naálam idősebb emberekkel is. Könnyen é gyorsan alkalmazkodok és barátkozok. Későbbiekben a tovább tanulás terén külföldi egyetmere szertnék járni és ott tovább tanulni.Majd külföldön élni az éltem és egy saját céget alapítnai. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Jayden Oliver~


Születési helye, ideje:

~ <1996 San fiero 03 ,21> ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Rendészeti Főiskola , Gépipari technikum,Illetve több OKJ-és tanfolyamon is részt vettem (Gumi abrocs javító és kiegyensúlyozó,elktromos auto szerelő)~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Mindig is érdekletek az autok. Kis korom óta a garézsban lógatm és szerletem mindent. Családom Maxximálisan támogatott ebben hogy én azt csinálhasssam amit szertek. Ezek mellet tudás terén úgy gondolom készen állák erre a feladtra. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~
Személyes Adatok:

Neve:
Jayden Oiver

Születési hely ,idő :1996 San Fiero 03,21

Tel.:335429

Gamil: JaydenOliver@gamil.com

Nem: Férfi

Nemzetiség : Amerikai

Szakmai Tapasztalatok :

Dátum :
2021-2021

Beosztás: Rendőr Őrmester

Hely: O.R.F.K. Országos Rendőr Fő-kapitányság

Dátum: 2020-2021

Beosztás: Sofőr

Hely
: Ups futár szolgálat

Tanulmányok:

Dátum:
2018-2017

Hely: Los Santos

Intézmény:
Los Santosi-i Gépipari Technikum ( OKJ-s tanfolyamok Gumi abroncs javító , Elektromos Auto szerelő)

Dátum:2019-2020

Hely: Los Santos

Intézmény: Rendészeti Főiskola

Egyéb Készségek:

Angol nyelvvizsga (középfok)

Jogosítvány ( Teherautó , Személy Gépjármű)
~

Aláírás: Jayden Oliver

VÁLASZOD

 
Utoljára szerkesztve:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
670
689
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.