Jayden Miller Jelentkezési lapja a LVMS-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

2PZ

Újonc
Támogató
2020. 01. 20.
18
43
Cegléd
V4 karakter
Alfonz Miller
LV karakter
Alfonz Miller
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Jayden>
Középső név: <->
Keresztnév: <Miller>
Születési hely és idő: <1999-4-30. Hollywood hospital>
Anyja neve: <Catalina Miller>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ - ]
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Magyar>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):<Hollywoodból jöttem a hírességek varasából de nem csak a hírességről volt híres hanem a sok éjszakai drogosokrol de én szerettem. Kiskorba semmi nem történt velem apámmal és anyámmal éltem Anyám meghalt mikor 16 éves lettem apám pedig most halt meg egy hete. Vizbe fulladt sajnos. Eljöttem hogy megtart >
Motivációs levél:
< [I][I]Feladó: Jayden Miller Feladás helyszíne: Las Venturas Posta Feladás időpontja: 2021.07.24 Címzett: Las Venturas Medical Services Tárgy: Jelentkezés a Las Venturas Medical Services Munkára Kedves igazgató! Ezúton szeretnék pályázni a meghirdetett állásra, a Las Venturas Medical Services-hez. Szerintem a munka viszony megfelelne nekem. Sokat vagyok a városban és a tanulmányom se rosszak Apám egyik állma volt hogy ide kerüljek sajnos meghalt Ezért szeretném itt folytatni az életem és addig itt maradni amég csak lehet. Üdvözlettel: Jayden Miller. Kelt: Las Venturas 2021.07.24.[/I][/I] >

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<[I]Diploma[/I]>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<NIncsen>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<HollyWood Egyetem>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<->
Képzés időtartama:
<->

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<[I]Trans Futár[/I]>
Munkaviszony kezdete és vége:
<V[I]2021/3/20-2021/7/15[/I]>
Munkaköri leírás:
<[I]Nekem tetszett a munkakör de elegè monoton és ráadásul a személyek akikkel dolgoztam nem volt jó társaság[/I]>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<[I][I]Rossz társaság miat[/I][/I]>

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <Jelenleg nincs>
Telefonszám: <387612003025>
E-mail cím: <ChezzyHun@gmail.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Pál,Pali>
Életkorod: <16>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<lassan 3 éve>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Nem voltam Frakiba>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Igen voltam másik szerveren is >
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Mivel nagyon szeretem az egészségügy Roleplay és segitő kész vagyok és csapat munkába jó vagyok >
Mesélj magadról (8-10 mondat)
< Egy 16 és fiu vagyok nem a tökéletes és nem is akarok az lenni. Szeretek játszani!Ez az egyik fő hobby-m föleg miuta lett munka helyem. Emellet cs-gozok s még régen warzone-stam. Egy Faluban élek van 2 lány tesóm és most rakom a jogósitvány most kezdek neki és kezdem érezni hogy halladok afelé az élet felé amiben majd élni szeretnék. Gépiforgácsolonak és CNC esztárgályosnak tanulok szeretem a fémipart és a jó közösséget fölleg akkor halad a munka és az idő mikor ezek meg vannak. Elégé szerencsétlen vagyok fölleg az életben :D. Ezért is rp-ben találom meg. Főképpen a barátaim miatt kezdtem el játszani de rá jöttem hogy fontos a baráti kör és megbecsülni kell minden barátot. >
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Szerintem ingerült vagyok amikor rossz kedvem van. Ingadozó a személy vagyok. Néha unalmas és ünnep rontó is. Jó vagyok csapat munkában és tisztelet tudó vagyok általában mindenkire gondolok köreimben.>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<[URL]http://imgur.com/gallery/AlP0GpL[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=rgb(255, 0, 0)][SIZE=5][FONT=georgia][SIZE=5][COLOR=rgb(255, 255, 255)]https://imgur.com/gallery/G0xAnjk 11956Perc>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Nyomó Kötés-t Vérző helyeken, >
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Lenyugtatni és eltőmiteni egy például zsebbkendővel az orrát >
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Beviszem kivizsgálni pontosan mekkor a fém szillánk addig pihenteti a szemét majd megprobáljuk bent valahogy kiszedni elsőnek is könnyeztettni>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Zúzódás>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Elsőnek: Sofőrt mert hogy hogy kap e légzést és hogy le ne nyelje a nyelvét [/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=rgb(255, 0, 0)][SIZE=5][FONT=georgia][SIZE=5][COLOR=rgb(255, 255, 255)]És közben az anyóson mondom az úrnak hogy nyugodjon le húzza ki magát a vezető férfit ellátom kiveszem a kocsibol.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=rgb(255, 0, 0)][SIZE=5][FONT=georgia][SIZE=5][COLOR=rgb(255, 255, 255)]Második az anyóson ülő férfi/nő Adok a úrnak egy nyugtatót megnézem mi okozza a fulladás veszélyt[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=rgb(255, 0, 0)][SIZE=5][FONT=georgia][SIZE=5][COLOR=rgb(255, 255, 255)]A harmadik a másik kocsi sofőr annak ajánlom hogy pihenjen és lenyugodjon és hogy feküdjön le. >



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: ÉÉÉÉ/HH/NN
Aláírás: Aláírás helye
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: ezittanikoo

asmoky

fallen angel
2019. 01. 10.
3 407
7 928
21
V4 karakter
Patrick Steele
LV karakter
Patrick Mendoza
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Jayden Miller,
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Jelentkezési lapját elutasítottuk.

Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: Fanni
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.