Jayden Keegan---> Kroos

Feka_Dave.

Újonc
Támogató
2022. 09. 23.
68
41
17
Környebánya
V4 karakter
Jayden Keegan
LV karakter
Tristen Cordell
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Jayden Keegan


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Kroos


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Helytelen bírálat.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://forum.see-game.com/threads/keith-nash-jayden-keegan-kroos.444259/



Megjegyzés:
Hali! Mi nap éjjel hajtottam lefelé Chilliard tetejéről mikor a DRIFT autómmal megcsúsztam és próbáltam menteni a menthetőt, ami sajnos nem sikerült, így ennek köszönhetően leestem a hegy 3/4-éről. (Aminek köszönhetően meghaltam, és a kocsi is Totálkár lett.) Nem akarom ragozni a dolgot, egyszerű IC hiba volt, amit próbáltam orvosolni, de nem sikerült.


Ekkor kaptam egy panaszkönyvet "NonRP" indokkal.

Kross elváltata az ügyet amivel nincs addig gond még válaszolni nem válaszoltam.
Válaszoltam a Panaszkönyvre, elmondtam a szemszögem, hogy nem volt szándékos, és nem így akartam, mivel szóltak rádión, hogy nagy a sor, stb, menni kéne szerelni. Ekkor Kross leírta a véleményét mi szerint IC ügy, és az én felelőségem, hogy milyen állapotban van az autóm, majd a mondat végén egy "jogos a panasz, 150 perc NonRP jailt kapsz"(Nem várta meg még válaszolok, és lezárta az ügyet.)
Ekkor ráírtam discord privátba, hogy elmodjam mit gondolok az esetről, képkockáról, képkockára kivágtam neki, amin látható, hogy nem így akartam.

Nem teljesen értem, ha IC ügy, és az én felelőségem a kocsi állapota, akkor miért NonRP, ha az autóm megcsúszik és próbálom korrigálni?

Nem haragszok senkire, csak szeretném megérteni, hogy közel 50.000 perccel miért kell egy felesleges NonRP adminjail-el rontani az UCP-m?(UI: Nem dirfteltem, balra kanyarodtam mivel balos kanyar volt és kidobta a seggét, ezt szerettem volna orvosolni, tisztán látás érdekében)
 

aKroos

Barangoló
SzerverAdmin
v4
2020. 09. 30.
96
153
V4 karakter
Dean West
Csao, leírtam PK alatt is, illetve DC-n is az álláspontom. Leírom utóljára, hátha sikerül megérteni mivel van a probléma. Mind szép és jó, hogy Te DRIFT autóval közlekedsz addig, amíg tudod vezetni. Mit szeretnél, hogy bólintsunk rá arra, hogy neked rossz állapotú autód van és ezért megcsúsztál? Miért csúsztál le? Gondolom azért mert 30-al jöttél végig. Nem volt, és nem is lesz IC ügy az, ha valaki nem tud normálisan vezetni. Elmondásod alapján te nem drifteltél, valahogy mégis az első kanyarba szépen megérkeztél. Ha már ott látod, hogy baj van az autóval akkor miért nem törekedtél arra, hogy lassan vezess, és véletlen se csússzál meg? Vezess normálisan és nem esel le.
 
Utoljára szerkesztve:

Feka_Dave.

Újonc
Támogató
2022. 09. 23.
68
41
17
Környebánya
V4 karakter
Jayden Keegan
LV karakter
Tristen Cordell
Csao, leírtam PK alatt is, illetve DC-n is az álláspontom. Leírom utóljára, hátha sikerül megérteni mivel van a probléma. Mind szép és jó, hogy Te DRIFT autóval közlekedsz addig, amíg tudod vezetni. Mit szeretnél, hogy bólintsunk rá arra, hogy neked rossz állapotú autód van és ezért megcsúsztál? Miért csúsztál le? Gondolom azért mert 30-al jöttél végig. Nem volt, és nem is lesz IC ügy az, ha valaki nem tud normálisan vezetni egy bizonyos pontig. Elmondásod alapján te nem drifteltél, valahogy mégis az első kanyarba szépen megérkeztél. Ha már ott látod, hogy baj van az autóval akkor miért nem törekedtél arra, hogy lassan vezess, és véletlen se csússzál meg? Vezess normálisan és nem esel le.
Az mióta drift, ha meghúzom a kéziféket, hogy egyszerűbben vegyek be egy kanyart? a videón a srácok is tolatgáltak, amit én megelőztem volna. Ha az én rólam készült videó NonRP-nek minősül, amikor is ÖNSZÁNTAMON KÍVŰL történt meg a baleset, akkor ez egye fene, ügye? Tényleg nem szándékos volt, igen elismerem kicsit sok volt a tempó, de maximum 50-60-al jöhettem.. , hülye nem vagyok, nem akartam magamat totálkárra törni, mivel mint elmondtam a PK-ba is, nem a fáról jön nekem sem, és jelenleg nem engedhetem meg magamnak, hogy totálkáros autót szereltessek, hiába vagyok szerelő.

Megpróbáltam normálisan vezetni, de kiszámíthatatlan volt a dolog.. Ha akarok akkor egyenest leugratok mint a csatolt videóba. :) Őszintén sajnálom, ha neked úgy jött le, hogy az én mutatványom szándékosan történt.


https://www.tiktok.com/video/7388648600730914081 https://www.tiktok.com/video/7389393695906319648
 

aKroos

Barangoló
SzerverAdmin
v4
2020. 09. 30.
96
153
V4 karakter
Dean West
A kettő videónak mi köze van az ügyhöz? Ugyan azt tudom leírni, amit eddig is leírtam.
Várom FA/SA bírálatát.
 

Feka_Dave.

Újonc
Támogató
2022. 09. 23.
68
41
17
Környebánya
V4 karakter
Jayden Keegan
LV karakter
Tristen Cordell
A kettő videónak mi köze van az ügyhöz? Ugyan azt tudom leírni, amit eddig is leírtam.
Várom FA/SA bírálatát.
Hasonlatként hoztam fel, hogy ez és az én esetem. Fentiekbe leírtam többször, hogy nem szándékos volt, csak csatoltam a két videót, ami ténylegesen SZÁNDÉKOSAN történt.

Nem kívánok mást hozzá fűzni mint amit leírtam a fentiekben illetve a rám irányuló panaszkönyvben.

Várom FA/SA bírálatát.