jaydeen. moderátor jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

jaydeen

Újonc
2019. 12. 17.
8
4
Dubai
LV karakter
jayden_lowe

x3zePcK.png


IG neved:
- Jayden Barnes -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Mióta, rp-zek lassan 3 éve. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam bannolva soha SeeMTA szerverről -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 2-3 órát -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Hetente 2-3 órát viszont hetvégén 5-6 órát is. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Úgy érzem, hogy segítőkész, megbízható, illetve kedves vagyok az emberekkel szembe. Mindig próbálom a legjobb módon elvégezni a munkámat. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretnék a közösség tagja lenni, illetve szeretném a SeeMTA közzöséget segítenni. -


Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Kérnék tőle három rp, és három Team Speak szabályt, felvilágositást adnák a szerverről, felkiáltó jellel mondanám neki, hogy olvassa el a szerver szabályzatot, illetve a Team Speak szabályzatot, majd utoljára egy mosollyal megkérdezném, hogy tudok-e valamibe segítenni. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Úgy érzem, hogy nagyon jól tudok barátkozni, és jól tudok alkalmazkodni a helyzetemhez. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincsen. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Nekem az a fontos, hogy a játékosokat tudjam segítenni, illetve ismerjem meg a csapatot, a nagyobb rangok majd jönnek maguktól. Nekem fontos, hogy egy szerveren mindenki érezze jól magát, és, hogy ezt én is elősegítsem. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segítőkész -
- Bátor -
- Őszinte. -

Negatív:
- Néha picit lusta. -
- Enyhén lobbanékony: -
- Nyűgös -

Mennyi idős vagy?:
- 14 éves vagyok, idén leszek 15. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Ádám Attila Márkó a teljes nevem, az Attilát nem nagyon szoktam használni. Erdélyben szültettem Marosvásárhelyen, 2007-be. 2016-ba úgy beszélték meg a szüleim, hogy apukám, eljön Dániába. Utána 2017, anyukámnak is adodott egy munka lehetőség, és kijöttünk ide, egy évre rá kezdtem el rp-zni. Szabadidőmben nagyrészt focizok, edzek, sokat játszok de nagyrészt MTA-zni illetve fifázni szoktam. -
 

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
492
240
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia végig futottam a lapodat és arra jutottam hogy nem lett olyan rosz lap amit irtál.​
 
  • Tetszik
Reactions: jaydeen

csakgeri

arabos a pacekom habibti
2019. 02. 25.
193
265
V4 karakter
Estienne Heroux
LV karakter
Vicente Montilla
Heló!​
Kérnék tőle három rp, és három Team Speak szabályt, felvilágositást adnák a szerverről, felkiáltó jellel mondanám neki, hogy olvassa el a szerver szabályzatot, illetve a Team Speak szabályzatot​
Erre a részre kitérve, kicsit összekeverted a sorrendet, szerintem. Először is, nem tudod, hogy játszik-e egyáltalán a szerveren, vagy sem, illetve, hogy mire gondolok az alatt, hogy összekeverted a sorrendet: először kérnéd tőle a TeamSpeak szabályokat, majd utána ajánlanád figyelmébe, hogy olvassa el?

Ezt leszámítva nem lett rossz, sok sikert!​
/Geri/
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 317
1 373
LV karakter
Leon Seanetti
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Valahogy nem fogott meg a lapod.
 
  • Tetszik
Reactions: Parker és Jack
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.