Javon Packard-Jelentkezési Lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Javon Packard

Újonc
2019. 08. 23.
18
5
V4 karakter
Javon Packard
V2 karakter
Javon Packard
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Javon Packard

2. Születés helye, dátuma
Losantos-i korház,2004

3. Bejelentett lakcíme
Losantos-i Bérház.

4. Telefonszáma
36225999498

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Egyetem

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Másik városban voltam szerelő,Pd-s és ebben a városban most vagyok jelenleg Benzin szállító.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Másik Városban voltam Pd-s igen,Nem volt megfelelő körülmények számomra igy át mentem szerelőnek.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Mivel Nagyon érdekel más rendvédelmi hely,és ki szeretném magam probálni a terepen.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Voltam már rendvédelmiben és úgy gondolom hogy lenne helyem itt is és jó választás lennék mivel fegyver gyakorlat képzést kaptam már másik városban ahonnan jöttem át ide.És igaz fiatal vagyok de én úgy gondolom jó erőben vagyok ami sok hasznát veheti a nyilt terepen is.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Bencének hivnak 15 éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2017 óta játszok,seemta v3-an kezdtem el.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
7679

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Szerelő voltam másik szerveren meg Pd-s is,Pd-nél Zázszlós voltam,szerelőnél meg Vontatós rangot értem el.Más szervere mentem el mivel nem éreztem ott jól magam annál a frakciónál és ezért távoztam.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Mert szeretnék egy normális frakcioba kerülni amit úgy érzem itt tehetek meg,és az a tervem hogy minnél magasabb rangra hajtok miközben fent vagyok amit elég sok időt tudok tölteni a szerveren.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Rendelkezem mind a 3-al

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Bencének hivnak 10.vagyok egy elég erős tanuló,2017 óta játszok mta-n sok szerveren meg fordultam mint admin fejlesztő főadmin,szóval több fajta admin voltam de nem az a lényeg gondolom.Kosarazok több mint 5 éve kajak/kenu-ztam 2 évet csak meguntam,pedig voltam versenyeken is.186 cm körül élem a világom és kedves vagyok és szorgalamas általában.

8. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Persze

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
nem vagyok vagyok büszke és remélem ennek ellenére fel vesztek.
 

Smexy

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 974
2 630
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elutasítottuk. Következő ciklusban újra próbálhatja.
 
  • Tetszik
Reactions: medard
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.