Javon Packard jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Javon Packard

Újonc
2019. 08. 23.
18
5
V4 karakter
Javon Packard
V2 karakter
Javon Packard
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Bencének,16 éves vagyok~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2021-09-25 02:14:44,13 level vagyok~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Igen sajnos mind 2-ben voltam már nem vagyok rá büszke de hát ez történt,sajnos nem tudom meg változtatni a multat

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen mind 2-vel rendelkezem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 2 órát tudok napi szinten tölteni a frakcioban,és igen tudnám teljesiteni az elvárásokat.~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Bencének hivnak sokat szoktam kosarazni budapest környékén élek 16 éves vagyok. Általában le kött az ilyen kontroller szerelés ujraépitése és kiprobálni is szeretem ez egyértelmű.Régebben fociztam sokat 2 évet kb de most ugye rá vagyok katanva inkább a kosárlabdára.ez a sportot 4 éve üzöm az elött kajak/kenut üztem,mit ne mondjak elég jo vagyok sprotokban.néha tul szerény vagyok sokan mondják ettöl most szeretnék bocsánatot kérni ha már valakit ez zavar.2017 óta rp-zek normálisna seemta szervereken seemta v3-an kezdtem de itt szeretném folytatni mivel ugy érzem itt igázbol jobbak a körülmények.sokat szoktam valorantozni mivel az le kött az mta mellett,meg nagyon ritkán apex-zni. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Javon Packard~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos,2004 dec 27~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Diploma~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Mivel szeretnék egy jo közösségben lenni és ki szeretném magam probálni mint szerelő.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Javon Packard vagyok kiskorrom óta Los Santos-ban élek a családommal. 6 éves korromban a szüleim beírattak a Los Santosi Általános iskola és Gimnáziumba. Amikor befejeztem az általánost a szüleim elváltak. Engem ez nagyon megviselt. Van két nővérem Sandra, és Laura ők nagyon sokat segítettek nekem ebben a nehéz helyzetben. A nővéreimre nagyon számíthattam, ők javasolták az érettségim után, hogy végezzem el a gépész szakot a Los Santosi szakképzőben. Miután ezt is sikeresen elvégeztem, elszakadtam egy kicsit a nővéreimtől, és megakartam kezdeni a saját életemet. ~

Aláírás:
Javon Packard
 

zozo117

Zöldfülű
Támogató
2021. 02. 05.
197
228
bit.ly
LV karakter
Toby Mcloone
V2 karakter
Anthony Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Sajnos a szakmai előélete nem felel meg cégünk kritériumainak. Sok az Admin jail perceidhez képest illetve elég nyomós indokok vannak.- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.