Javon Packard Jelentkezési lapja[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
B

bencehasko

[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT]

[/RIGHT]




FIX AND DRIVE SERVICE



JELENTKEZÉSI LAP







[ O ][ O ][ C ]







Beceneved, amin szólíthatunk:



~ Bence ~








Életkorod:



~ 14 ~








A játékon belüli szinted:



~ 3 ~








Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)



~ https://kepkuldes.com/image/3NolF5 ~








Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?



~ Igen,de csak ha szükség van rá akkor használom ~








Rendelkezel mikrofonnal?



~ Igen ~








Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:



~ Német Nemzetiség Általános iskolájába járok 7 osztályba, ha van szabad idöm akkor seemtázok és szeretek játszani a szerveren,sokat szoktam ideges lenni,ha valami nem sikerül akkor dühös vagyok de pár percre rá már le nyugszok. ~












[ I ][ C ]







Teljes neve:



~ Javon Packard ~








Anyja, apja neve:



~ Julia Packard,Bertie Packard ~








Elérhetősége (email, telefonszám):



~ haskobence@gmail.com ~








Büntetlen előítéletű?



~ Nem,de sajnálom ~








Személyi igazolványáról egy kép:



~ https://imgur.com/a/spnXugQ ~








Van-e ismertsége a csapatunkon belül?



~ Nincs ~








Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?



~ Nagyon is fontos ~








Gyakran jár műhelyünkbe?



~ Igen mondhatjuk ~


Csatolja be önéletrajzát:

~ egy kedves kis világbol jöttem ahonan még senkisem halott magányosan éltem mig be nem fogatak,see city jöttem 34 éves vagyok see city korházában születtem,nagyon szeretem ezt a kis várost amiota ide jöttem nagyon jól érzem magam és szeretném egy kis jó munkával tölteni itt az idöt, a szerelö szakott is letettem és reménykedek abban hogy fel veszenek ide ebbe a csodálatos munkahelyre,és nagyon sok tapasztalatom van a szüleimtöl. ~[/center]



Aláírás:

Javon Packard
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárom/Helyezem!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.