Javier Reymund Jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Amigo

Újonc
2022. 06. 04.
7
8
V4 karakter
Javier D Reynolds
LV karakter
Javier Raymund

x3zePcK.png


IG neved:
- Javier Reymund -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 4-5 éve használok teamspeakot amióta igazából az MTA világában játszom. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Most 1 órát mivel nagyon nincsenek ismerőseim tehát igy igazából fellépek és csak az AFK-ban vagyok jelen néha. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Napi szintű 3-4 órát minimum. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Úgy gondolom hogy eléggé csapatban dolgozó és csapathoz illeszkedő személyiségem van, illetve természetesen a segítőkészségem sem a por alatt van. Tapasztalatok alapján is teljesen fel vagyok szerelkezve egyéb helyekről megszerezve. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Mivel mindig is szerettem segíteni a játékosoknak a játékon kívül ezáltal kis időtöltést is beletudok vinni ha éppen unalmasan telik a napom és igy a moderációra rátudnám fordítani mint plusz idő. Illetve mikor kicsivel régebben más szerveren voltam moderátor akkor is nagyon tetszett a poszt betöltése igy most sem állok ettől messze. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Először is a játékost regisztrálom a teamspeak szerveren az alapján hogy játszik e a szerveren vagy sem, továbbá pedig elmagyaráznám neki a teamspeakon található kategóriákat pl:. hol találhatja az admin részleget vagy esetleg a FőAdmin részleget vagy az egyéb frakciókat és így tovább. Majd amennyiben további kérdése van természetesen a beállításokban is tudok segíteni stb stb.. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Eléggé sokat töltöttem be moderátori posztot így kellő tapasztalattal és tudással tudok hozzáállni a poszt betöltésére, ezek mellett 100%-os segítőkészségi tulajdonság a személyiségembe megjelenik, tovább a kommunikációs képességem is megfelelő lenne a feladatra. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincsen sajnos. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- A célom természetesen legelső sorban a legmegfelelőbb beilleszkedés a csapatba és a társakkal való ismerkedés, ezek után természetesen a tudásomnak megfelelően szeretnék lépni fel és fel a ranglétrán, és természetesen ameddig tudok addig küzdők amennyiben egy nagyobb posztba lépnék és nem tudom elvégezni természetesen nem vállalnám mivel nulla tapasztalattal nem szeretnék belevágni semmi olyan dologba. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Megfelelő kommunikációs képesség. -
- 100%-os segítőkészség. -
- Csapatban alkalmazkodó és dolgozó személyiség. -

Negatív:
- Néha mikor nem kontrollálom magamat gyorsan feltudom kapni a vízet. -
- A rasszizmusra teljes mértékben elvesztem az agyam. -
- kicsit hiperaktívabb vagyok. -

Mennyi idős vagy?:

- 15. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Kleon vagyok 15 éves srác, hobbim a néptánc ezt igazából egyesületi szinten is táncolok, napi aktívításom általában a teamspeak szerveren 1 óra viszont a szerveren természetesen tudok többet is teljesíteni MTA szerveren körülbelül naponta 3-4 órát teljesítek. Szeretek csapatban dolgozni és eléggé gyorsan általában betudok illeszkedni egy csapatban így a csapatban való kommunikáció sem áll messze tőlem, továbbá pedig szeretek segíteni az embereknek ha bármilyesféle elakadásban vannak. Viszont néha ha szituáció adja módját tudok eléggé szigorú lenni, egyébként a teamspeak közel áll hozzám, anno a fejlesztési módját is elkezdtem viszont azzal felhagytam és így maradtam az egyéb szervereken való játékosok segítésénél. -
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2022.10.27. 19:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Meghallgatásra készülj fel.

EDIT: A TS meghallgatás nem sikerült. Elutasítva.
 
  • Tetszik
Reactions: Parker és Amigo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.