Jasper Maklouf jelentései [08.12-18]

Jasper

Újonc
2019. 01. 10.
22
4
V4 karakter
Jasper Maklouf
V2 karakter
-

*Név:
~ Jasper Maklouf ~

*Rendfokozat:
~ Próbaidős Őrmester~

*Nyomozásban résztvett személyek:
~ Lanzo Keitel, Daniel Bellucci~

*Előállított személy neve:
~ Marco Conti ~

*Vádak:
~ IFBKF, ITBK, REMJ, RUM, IKBK ~

*Előállított személy által használt gépjármű(vek):
~ CREEPIN rendszámú Dodge Demon~

*Nyomozás részletes leírása:
~ Egységem épp megalakult amikor a D-01-es egység erősítést kért egy üldözés miatt. Egyből reagáltunk és elindultunk az üldözés után. A menekülő jármű kezdetben nehezen tünt követhetőnek de ahogy egyre több rendvédelmi egység csatlakozott az üldözésbe úgy vált a mi dolgunk is egyre könnyebbé. Az üldözés érintette Los Santost valamint Palomino-t, végül a menekülő személy (Marco Conti) Los Santos gyárába próbált menekülni, de az én egységem valamint a többi üldözést vezető csapat gyors reakciójának köszönhetően a célszemélyt a gyárba jutás előtt hatástalanítani tudtuk. Ezt követően Cervantes kolléga megbilincselte majd az ő járművükbe ültette hogy, a lözpontba szállítsa kihallgatásra. Mivel nem az én egységem intézte a kihallgatást így erről csak mint megfigyelő tudok beszámolni, én a külső szobából figyeltem a kihallgatás menetét, Marco Conti nem igazán volt együttműködő a kollégák kérdéseire legtöbbször gyúnyosan vicceskedve válaszolt. A mobiltelefon átvizsgálása során a kollégák nem találtak semmi említésre méltót, ezek után elkobozták az úrtól a nála lévő kábítószert és a fegyverét és a BTK-nak megfelelően megbüntették valamint rabosították. ~

*Képi bizonyíték:
~
((*kép/log a lecsukásról)):
~ ~

((*kép a lefoglalt tárgyak megsemmisitéséről)):
~ ~

 

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
1 014
3 755
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
Tisztelt Maklouf próbaidős rendőr őrmester!

A jelentését ellenőriztem, átolvastam. A szöveges beszámolót gondosan fogalmazta meg, az minden szükséges részletet tartalmaz, a hosszára se lehet panaszom. A helyszínen a kényszerítő eszközök használata az álláspontom szerint jog- és szakszerű volt. Bízom benne, hogy hasznos tapasztalatokkal gazdagodott a héten. Hozza ezt a szintet a jövőben is!

A jelentését ellenjegyzem.

Maximilian Leitner
rendőr főhadnagy
 
  • Imádom
Reactions: Jasper