Jason Trewis -> 0001 , 1602, 4243, 1222

Rafii16

Újonc
2019. 07. 20.
4
0
V4 karakter
Jordan Trewis
Jesse-Car-Service-logo2.png


[ I.] Személyes adatok:
Név: Jason Trewis

Születési hely, idő: Las Venturas,1998.08.22
Bejelentett lakcím: Parkway Gardens
Telefonszám: +38765071464

[ II.] Kollégánk adatai:
Név: Patrick Davidson, David Jhone, Deacon Kenneth, Brian Jeffersonas
Azonosító szám: 0001, 1602, 4243, 1222
Beosztás: Haladó szerelő, Vezető szerelő, Újonc szerelő, Haladó szerelő


[ III.] Panasztétel oka, részletei:
Részletes leírás: 1222-es jelvényszámú illetőnek ütköztem a mercijével, szabálytalanul fordult ki a benzinkútról, ami nem érdekelne, de ezek után még neki állt feljebb, majd kiadta feladatba a többi szerelőnek, hogy bassza meg az m3, ne engedjétek be. Nekiálltak fenyegetőzni is.
Bizonyíték: Egyéb: Köszönöm, válaszukat várom. UI.: Az üres fenyegetőzésnek böjtje lesz fiúk, sok sikert.
 
2019. 12. 31.
74
38
LV karakter
Brian Jeffersonas
Először is sziasztok először is ha börzsöly rakétaként megyek a mercivel és fordulok ki szabálytalanul te akkor se fordulhatsz rám vagy be indeksz és ugyan úgy gyorsan. Következő nem állt feljebb annyit írtam "ezaz" utána te már egyből a golyóálló vagy meg társai utána írtam valóban rádió ne engedjetek be, majd te gyökereztél, geciztél, szidtál minket + én nemvoltam dutyba tehát IC korlátozva, de azt csinálok amit akarok. De bármelyik társam nevében mondhatom nyugodtan külddünk logokat vissza logolhatóak vagyunk mi tiszták vagyunk és senkisem fenyegetőzött maximum rendőrrel mi ha folytatod az ócsárolást részemről ennyi.
Edit: Ui.: Az üres szavaidnak semmi értelme nem lesz.
Edit 2: Plusz ez egy IC pk ha jól látom. Honnan tudtad meg a nevünket? Kitűzőn csak a számunk és a rangunk van írva ha jól tudom, ha nem is akkor remélem RP nélkül irtad csak be legalább le rpzhetted volna.
 
  • Tetszik
Reactions: Szabi1111

Szabi1111

Újonc
2024. 06. 02.
5
1
LV karakter
Patrick_Davidson
Szia! Fenyegetőzés a mi részünkről nem történt. Ha fenyegetőzésnek fogtad fel amit mondtunk akkor sajnálom. Persze, hogy visszaszólunk ha ilyeneket szólsz, hogy kilyukasztod az agyunkat :D. Ezek után meg elvárod, hogy beengedjünk? Illetve ha már fenyegetőzésről beszélünk akkor említsük meg azt is, hogy te miket mondtál: "Egyesével lyukasztom ki az agyatokat gyerek." és "Azért óvatosan kifelé majd." szerintem ilyet egy embernek nem mondunk még akkor se ha ennyire "gonosz".
 

Rafii16

Újonc
2019. 07. 20.
4
0
V4 karakter
Jordan Trewis
Először is sziasztok először is ha börzsöly rakétaként megyek a mercivel és fordulok ki szabálytalanul te akkor se fordulhatsz rám vagy be indeksz és ugyan úgy gyorsan. Következő nem állt feljebb annyit írtam "ezaz" utána te már egyből a golyóálló vagy meg társai utána írtam valóban rádió ne engedjetek be, majd te gyökereztél, geciztél, szidtál minket + én nemvoltam dutyba tehát IC korlátozva, de azt csinálok amit akarok. De bármelyik társam nevében mondhatom nyugodtan külddünk logokat vissza logolhatóak vagyunk mi tiszták vagyunk és senkisem fenyegetőzött maximum rendőrrel mi ha folytatod az ócsárolást részemről ennyi.
Edit: Ui.: Az üres szavaidnak semmi értelme nem lesz.
Nem tudom miről beszélsz, mi az hogy mindegy mennyivel, meg hogyan fordulsz ki? Tisztában vagy a KRESZ szabályokkal? Ugyan úgy hibás voltál, de mondom nem érdekel az ütközés rész, milyen jogon rádiózgatsz te, hogy ki jön be meg ki nem? Mintha én basztam volna ki veled úgy beszélszxd, annyit írtál hogy ezaz? Meg a kurva anyád, stb lemaradt azt se felejtsd ki.
 
2019. 12. 31.
74
38
LV karakter
Brian Jeffersonas
Nem tudom miről beszélsz, mi az hogy mindegy mennyivel, meg hogyan fordulsz ki? Tisztában vagy a KRESZ szabályokkal? Ugyan úgy hibás voltál, de mondom nem érdekel az ütközés rész, milyen jogon rádiózgatsz te, hogy ki jön be meg ki nem? Mintha én basztam volna ki veled úgy beszélszxd, annyit írtál hogy ezaz? Meg a kurva anyád, stb lemaradt azt se felejtsd ki.
Nos, senkisem mondta nemvagyok hibás, de nem értem miért is irtál Pk-t mikor csak te fenyegettél minket rendőrt mondtunk az lesz a vége ha tovább folytatod. De mondom logot szívesen küldök én nem félek, de sok sikert a Pk-hoz.
Edit: Plusz kit érdekel hogy én azt írtam a "kurva anyád' IC írtam dutyn kívül azt mondok és még egyszer korlátozva is amit akarok. Nem értelek de tényleg.
 

Rafii16

Újonc
2019. 07. 20.
4
0
V4 karakter
Jordan Trewis
Nos, senkisem mondta nemvagyok hibás, de nem értem miért is irtál Pk-t mikor csak te fenyegettél minket rendőrt mondtunk az lesz a vége ha tovább folytatod. De mondom logot szívesen küldök én nem félek, de sok sikert a Pk-hoz.
Edit: Plusz kit érdekel hogy én azt írtam a "kurva anyád' IC írtam dutyn kívül azt mondok és még egyszer korlátozva is amit akarok. Nem értelek de tényleg.
Kajak úgy beszélsz mintha player PK-t raktam volnaxd. Ez a frakció szerelő pk, amit akkor kell rakni, ha szerintem jogtalanul nem engednek be, stb. Én is küldök logot bármikor, de köze nincs az egészhez, IC panasz, nem OOC. Azt meg tegyük hozzá, hogy a fenyegetés előtt, egyből az ütközésnél már rádióztál, hogy az e46ot ne engedjék be.
 
2019. 12. 31.
74
38
LV karakter
Brian Jeffersonas
Kajak úgy beszélsz mintha player PK-t raktam volnaxd. Ez a frakció szerelő pk, amit akkor kell rakni, ha szerintem jogtalanul nem engednek be, stb. Én is küldök logot bármikor, de köze nincs az egészhez, IC panasz, nem OOC. Azt meg tegyük hozzá, hogy a fenyegetés előtt, egyből az ütközésnél már rádióztál, hogy az e46ot ne engedjék be.
Vissza kell menni az elejére honnan indult és ha frakció pk mégis 80%-ba én szerepelek benne. és leírom mégegyszer logot is küldök miután kérdezted golyóállo vagyok-e és társai utána írtam ne engedjenek be. És aki gyökerezi meg golyót ereszt a fejükbe dutyban levő kolegáimnak az nemfog bejönni.
 

Rafii16

Újonc
2019. 07. 20.
4
0
V4 karakter
Jordan Trewis
Nem az egész frakira értem a PK-t, hanem csak a megemlített tagokra, a golyóállós rész pedig egyből az után hangzott el, hogy szét kurva anyáztál a mergából, meg írtad hogy itt rohadok meg.