Jason S Jonson - Cikmar

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

claytonzinho

Újonc
2022. 04. 21.
54
544
V4 karakter
Zacarias Cambeiro
LV karakter
Jason S Jonson
V2 karakter
Gray Packo
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Jason S Jonson >

Panaszra tett Admin neve:
<
Cikmar >

Panasz oka:
<
Kicsit eltúlzott szankció. >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<

rp a bandásokkal
ding dong ditch + aü
autó lopásról rp
videó a körről amit mentem

>

Megjegyzés:
<
Cikmarral a kalandunk a hajnali órákban kezdődött, amikor ding dong ditchet játszottunk egy "bandaterületen" ami amúgy úgy nézett ki mint valami tehetős fehér lakókerület, abból kellett volna erre rájönnünk hogy volt egy szemeteszsák, és egy kupac szemét a járdán. Ő ebben bandahergelést látott, és nem folytathattuk az rpt, amit amúgy szépen vittünk az elejétől kezdve, és semmi funt nem vittünk bele. Ekkora elmentünk jessehez, ahol elcsaptak egy embert egy skylineval, és miután nem reagált a skyline ezek után konkrétan semmire, én kifigyeltem és odamentem ellopni az autóját szerintem elég rpvel. Cikmar szerint ez totálisan nem helytálló és ezzel nagyon azt sugallta felénk és a környéken lévő játékosok felé hogy a szerveren amúgy tilos autót lopni mert felvesznek a kamerák és látott pár ember, na most kérdezem én hogy miért nem lehet ilyenkor rendőröket kihívni? A ding dong ditches esetnél is ezt kellett volna tenni, vagy kijönni szétverni a fejünket, de nem ő nem tolerálja ezek szerint ezt a fajta roleplayt. Amint beültem az autóba, és mentem fél métert már ott volt a tetőn Cikmar és felkérdezett hogy mit csinálok, amit a logban csatolni fogok mi történt. Mikor közölte hogy szankciót kapok akkor gondoltam legalább kipróbálom az autót mert láttam nagyon csúszkálnak vele, mentem vele egy kört és kaptam az örökös kitiltást. (amúgy is leparkolni szerettem volna mivel az út közepén állt vele.) Gondolom ha kiszedem akkor legyen már róla valami rp. Összegezve nem lehet olyat rpzni, ami egy kicsit is egyedi, vagy autót lopni a szerveren. Nem tudom mi volt a baj ezzel az rpvel, és azt sem hogy miért kaptam ezért örökös kitiltást. Nem mondom, hogy nem vagyok valamennyire bűnös de azért egy örökös kitiltás ezért nagyon el van túlozva úgy hogy nem egy frakcióban voltam, és nem egy karaktertörténetem van, senkit se tévesszen meg a név. >
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 922
4 814
22
LV karakter
Edward Paul
Hatalmas öngól ez a panaszkönyv, kifejtem miért.

Az előző, eredetileg végleges kitiltásod feloldása a következő feltétel mellett valósulhatott meg, mégpedig: "6 hónapon belül 120 perc vagy afeletti jail esetén végleges kitiltás jár.", ez után nem egészen 3 hónappal később kaptál 120 perc adminjailt "Súlyos NonRP" miatt, szóval itt vissza is kellett volna rád tenni a kitiltást. Szerencséd volt, mivel erre ekkor nem került sor. Azóta 2 hónap leforgása alatt további 5 jailt kaptál nem elhanyagolható okokból kifolyólag. Mindezt LVL 24-es létedre, 29 ezer játszott perc mellett. Ennyit röviden az UCP élettörténedről.

A logok és a videó pontosan azt erősítik meg, hogy nem érdemelted meg korábban azt az unbant.
Az indokot bővítettem a kitiltásodnál, a mértéke az viszont változatlanul örök maradt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.