Jason R Szega jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szega

Barangoló
2019. 02. 04.
79
63
V4 karakter
Jason R Black
LV karakter
Kennedy Jason
V2 karakter
Jason R Szega
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Sárközi Miklósnak hívnak 16 éves vagyok, 2003 november 22.-én születtem. Jelenleg másodikos pincér tanuló vagyok Nyíregyházán. 2017 augusztusában regisztráltam a szerverre és azóta kisebb kihagyásokkal játszom. Sok RP tapasztalatot szereztem ez idő alatt. Sokat szoktam Pestre járni rokonokhoz és dolgozni. Szeretném elérni a céljaimat az életben ezért dolgozom és teszek érte. ]


Mióta játszol a szerveren?

[2017.08.01-én regisztárlam körülbelül 3 éve. Jelenleg van 51500 játszott percem.]


Eddigi elért dolgok:

[Fullfullos Audi R8
Audi RS4
200.000.000 SeeFt
Rengeteg új barát/ismerős

Frakciók:
Los Zetas
Fix&Drive
Krasnaya Organized Bratva
Nemzeti
Adó és Vámhivatal
Országos Mentőszolgálat
See City Közlekedési Központ
Országos Rendőr-Főkapitányság ]


Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[ Szeretnék segíteni kezdő és akár nagyobb szintű játékosoknak is. Én amikor kezdő voltam nem tudtam valamit egy s.g.h-nak szóltam és rendes volt segített. Ezért ki szeretném én is próbálni magamat. ]

Miért téged válasszunk?

[Nagyon sokat játszok a szerveren jelenleg, és tudom a szabályokat is megfelelően. ]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[A szerveren töltött időm 80%-át kb]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Hétköznaponként 5 óra hétvégén 6-7-8 órát is akár]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Megmondanám neki szépen hogy ha lerobbant a kocsi hogy hívjon vontatóst a /call 444-444 vagy /call 222-222 számon]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Kettő szerelőtelep van a szerveren. Az egyik Los Santosban a See City Car Service a másik pedig a San Fierroban található Fix&Drive. Ha esetleg lerobbant az autója akkor a /call parancsot használva tud vontatót hívni. A két szerelőtelep között van árkülönbség. Mindkettőnél van egy sima sáv és egy gyors sáv ami 700 ezer forint. A gyors sáv annyit takar hogy hamarbb bemehet mint aki a sima sávban áll. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Városháza: Itt tud iratokat váltani és hosszabbítani horgászengedély stb..
Autós iskola:Itt tud a játékos magának jogosítványt szerezni. Van egy elméleti és egy gyakorlati része a vizsgának.
Kórház: Ha meghalt a játékos itt éled újra. Itt a piros CP-ben egy bizonyos összegért meg tudja magát gyógyítani a játékos. ]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[ Megmondom neki hogy ügyem van egy pillanat és megyek hozzá/amint végeztem megyek. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Beküldöm chatre és egy admin ki osztja a megfelelő szankciót amit von maga után.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen voltam már sajnos Pontosan 22x. Bannolva még nem voltam remélem nem is lesz rá alkalom. + https://imgur.com/a/pugsBiV]​
 
2019. 02. 24.
18
5
V4 karakter
Nincsen
LV karakter
Nincsen
V2 karakter
Lucy McCharty
Figyelj egy SGH felvételnél nem a vagyonod kell hogy meglegyen hanem a kellő vagy elvárt frakciók amit itt kérnek!De a továbbiakban sok sikert!
 

Szega

Barangoló
2019. 02. 04.
79
63
V4 karakter
Jason R Black
LV karakter
Kennedy Jason
V2 karakter
Jason R Szega
Rendben nagyon szépen köszönöm az információt!
 

Dartheons

Barangoló
2019. 05. 12.
122
312
V4 karakter
Leon_Halevy 🇮🇱
Én úgy velem a vagyon is mutat egy bizonyos tapasztaltsági szintet, hisz nem ingyen adják.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Nem a vagyonod érdekel.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.