Jason R Szega jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szega

Barangoló
2019. 02. 04.
79
63
V4 karakter
Jason R Black
LV karakter
Kennedy Jason
V2 karakter
Jason R Szega
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Jason R Szega ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2 éve játszom és jelenleg 35 ezer + percem van a játékban. ~

Hányas szintű vagy?
~ 26 ~

Hány éves vagy?
~ 15 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen voltam! Sok időt töltöttem OMSZ-ben szerettem is csinálni egy ideig kb olyan 3-4 hétig voltam bent, távozásom oka pedig az volt hogy nem szerettem volna tovább bent maradni így kiléptem. Fix&Drive-ban is bent voltam 5 hétig nagyon szerettem azt a frakicót is távozásom oka pedig az volt hogy nem jöttem ki jól az egyik emberrel és így inkább kiléptem. Nemzeti Adó és Vámhivatalnál is bent voltam pontosan nem tudom már mennyi ideig távozásom oka az volt hogy sajnálatos módon kirúgtak. Hells Angels-ben voltam bent pultosként dolgoztam 2-3 hétig nagyon jó rp-k voltak a frakcióban csak nem szerettem volna tovább bent lenni. Voltam még Los Zetasban is pár hétig nagyon jó rp-k voltak távozásom oka pedig az hogy leader váltás. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Az előző kérdésbem említettem hogy voltam Fix&Drive-ban is és nagyon szerettem szerelni ott is! Ezért szeretném kipróbálni magam ebben a frakcióban is. Valamint szeretnék bekerülni egy rendes baráti társaságba is. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem mindkettővel! ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznaponként 6-7 órát hétvégén akár 10 órát is tudnék és ennek a körülbelül 90%-át a frakcióra szánnám ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem nem voltam bannolva.
https://imgur.com/nj5UCCx ~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen sajnos voltam, mostanában nem és vigyáztam is rá hogy ne legyen több.

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~
Mikinek hívnak 15 éves vagyok most fejezem be a 8. osztályt. Szeretnék továbbtanulni és ha adódik főiskolára vagy feljebb jutni. Középiskolába a Sipkay Barnába jelentkeztem pincér szakra ahova remélem fel fognak venni. Szeretek játszani rp-getni a haverokkal a szerveren jó időtöltés. Azért is jelentkeztem ebbe a frakcióba mert Fix&Drive-ot is szerettem nagyon és ha sikerülne akkor remélem itt nem lesznek problémák vagy ha lesznek is akkor megoldódik. Az előző lapokban nem feleltem meg az elvártnak ezért próbáltam a legtöbbet kihozni amit csak tudtam, annyi játszott percet tettem bele a játékba amennyit csak tudtam a hetekbe admin jailt se szereztem.
Köszönöm hogy megnézted a lapom!
~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Nem valami szépek azok a jailek, de megvárom Fleckey válaszát, és bírálom.
 

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
24
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Majdnem annyi jail mint ahányas szintű vagy + vannak egész komoly jailek is,sok jót nem tudok mondani,soyer majd eldönti.
 

Szega

Barangoló
2019. 02. 04.
79
63
V4 karakter
Jason R Black
LV karakter
Kennedy Jason
V2 karakter
Jason R Szega
Rendben köszönöm válaszotokat!
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Próbáld meg később, elutasítva.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.