Jason Prala jelentkezése See Game Helpdesk-nek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Field Jason

Újonc
2019. 02. 07.
14
5
V4 karakter
Field Jason
LV karakter
Field Jason
V2 karakter
Jason Prala






Néhány fontos dolog magadról:Sziasztok 15 éves vagyok szeretem az extrém sportokat most járom éppen a 9.dik osztályt egy szakgimnáziumban kondi terembe járok és régebben e-sport versenyekre jártam.Pár jó tulajdonság kedves mindig jó hangulatú segítőkész bármikor bárkinek

Mióta játszol a szerveren? 2016-11-13 19:44:13

Eddigi elért dolgok:Ennyi idő alatt több frakcióban is voltam pl Taxi,OKF,és jelenleg NAV és most is van egy családom ic a baráti körömből

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni? Mert szeretek segíteni az embereken csapatban dolgozni és másoknak segíteni.

Miért téged válasszunk? Mert van rá nagyon sok időm sok tapasztalatom van.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra? Napi 4-6 órát tudnék rá szánni a feladatra

Naponta hány órát tudsz online lenni? 6-7 óra szertintem a minimum de akár több is.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját? Elsőnek megkérdezem hogy történt ha azt mondja hogy bugg által akkor kérek képet de ha nem tudod képet mutatni akkor mondom neki, hogy hívjon szerelőt mert ic ügy.(sgh nem tud kocsit javítani)

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert? Elsőnek elmondanám hogy van rá egy külön frakció arra akik javitanak majd egy adott helyen van a műhely ahol elsőnek a szerelők ki számolják mennyibe fog kerülni a károsodás majd elkezdik szerelni és a kocsi olyan lesz mint új korába

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?Elsőnek a városházát mutatnám meg mert ott lehet felvenni a munkát személy igazolványt igényeln. Második a 2 benzinkút lenne ls-ben ahol elmagyaráznám hogy lehet venni ételt italt és tankolni a kocsiba.Harmadik pedig a tanuló iskola ahol megszerezheti a jogosítványt.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?Elsőnek elolvasnám a panaszát és ha pl nekem kell rp-znem sietősebben leírnám az rp-t és egyből válaszólnék arra mit kérdezett

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel? Elsőnek szólók az /as parancsal az sgh chaten hogy kint van a hirdetés és majd egy fent lévő adminak hogy kick-elje nonrp-s hirdetés miatt.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj] Igen voltam 1-szer https://imgur.com/a/A3XQBD9

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj] Nem nem volt https://imgur.com/a/k2V6Kmf









Soyer válasza:





 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Válaszok elég rövidek, formázás az meg kb 0. Szerintem állj neki mégegyszer, szedd össze a gondolataid, és írd meg újra.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Szerintem ez csak gyorsan össze lett csapva,gondold át újra.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Sajnáljuk, de ez most nem sikerült! Talán legközelebb, azonban ez a jelentkezési lap nem ütötte meg a kívánt mércét!


Személyes megjegyzés: Kevés.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.