Jason Plitt jelentkezése az állásra.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GengszterGabi

Újonc
Támogató
2019. 06. 13.
22
2
V4 karakter
Jason Plitt
V2 karakter
Plitt Jason



FIX AND DRIVE SERVICE

JELENTKEZÉSI LAP



[ O ][ O ][ C ]



Beceneved, amin szólíthatunk:

~ Gabi. ~




Életkorod:

~ 13. ~




A játékon belüli szinted:

~ 7. ~




Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)

~ https://i.imgur.com/5c9390U.png ~




Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?

~ Igen, gyakran. ~




Rendelkezel mikrofonnal?

~ Igen. ~




Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:

~
M. Gábor vagyok. Budapest mellett élek egy kis pici városban aminek a neve:Halásztelek. Szeretek RP-zni és játszani. Sport:foci,úszás,ping-pong. 13 éves srác vagyok.Szeretem a számítógépes dolgokat és a gépalkatrészeket. A Hunyadi Mátyás Általános Iskolába járok. Gitáron játszok. Ez lennék én!
~





[ I ][ C ]



Teljes neve:

~ Jason Plitt ~




Anyja, apja neve:

~ Sophia Plitt, Thomas Plitt ~




Elérhetősége (email, telefonszám):

~ 960990, jason.plitt@seemail.hu ~




Büntetlen előítéletű?

~ Nem. ~




Személyi igazolványáról egy kép:

~ https://i.imgur.com/rKzmf5p.png ~




Van-e ismertsége a csapatunkon belül?

~ Nincs. ~




Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?

~ Szerintem fontos, mert többen nagyobb dolgot, könnyeben is el lehet érni. ~




Gyakran jár műhelyünkbe?

~ Igen. Gyakran szereltetek ott. ~




Csatolja be önéletrajzát:

~
Jason Plitt a nevem, Halásztelken születtem a Halásztelki Kórház-Rendelőintézetben. Édesanyám, Sophia Plitt egy étteremben szakács, édesapám autószerelő volt. Gyermekéveim átlagosan teltek, óvodám után az Hunyadi Mátyás Általános iskolába iratkoztam be. Az iskoláséveim jól teltek, nem voltam a legjobb tanuló, de nem is a legrosszabb. Tanulmányaimban motivációt jelentett édesapám a szakmájával, mivel már gyerekként vonzottak az autók. Teltek az évek, majd az általános iskolámat elvégeztem, 4,2-es tanulmányi átlaggal. Az általános iskola elvégzése után eldöntöttem, hogy apámat követve én is autószerelő szakmát szeretnék tanulni. Szüleim segítségével Budapest egyik kiemelkedő iskolájában tanulhattam a szakmát. A nagy távolság miatt kollégiumban kellet laknom, ahová kezdetekben nehezen, de később sikerült beilleszkednem. Az új környezetbene nehezen ment a tanulás, az első hónapokban közel álltam a kirúgáshoz is, de az év végére belehúztam, és egész jó eredményekkel zártam. Miután elvégeztem a középiskolát, még maradt 2 év, amelyben csak a szakmát tanultam. Az évek teltével és a bizonyítványom megkapása után úgy éreztem rögtön el kell kezdenem dolgozni, de budapesten nem sikerült nagyobb cégekhez bekerülnöm tapasztalat nélkül, ezért hazaköltöztem a szüleimhez Siófokra, ahol aztán később sikerült elhelyezkednem egy cégnél. A cég segítségével sikerült elvégeznem 3 képzést is a hosszú évek alatt, a technikust és a lakatost. Itt dolgoztam mint autószerelő 6 évig, majd úgy éreztem hogy itt az ideje megpróbálkoznom budapesten újra. Miután találtam ott egy megfelelő céget, kivettem egy albérletet. Teltek az évek, majd a 2008-as válság után csődbe ment a cég. Miközben munkát kerestem elvégeztem a B kateg. jogosítványt, követve a C-vel. Időközben vásároltam egy BMW 750-i e36-ot, amelyet szabadidőmben ápolgatok. Ezután jelentkeztem a Taxi társasághoz, ahol 2019 tavaszáig dolgoztam, viszont nem tettszett a társaság és megélhetés miatt felmondtam. Ez idő alatt próbálkoztam bányászással pénzt keresni, de ez nem volt biztos megélhetőségi lehetőség. És ezért is adom be a jelentkezésem ide.
~
~





Aláírás:

Jason Plitt 2019. 10. 19.


 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!
((Legközelebb kérlek olvasd el a jelentkezési feltételeket!))

Zárható/Helyezhető!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.