Jason Ötletei

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Neumann S Jason >

Ötleted:

Munkák fizetésének realizásása, ne az legyen ,hogy csak 1-2 munkát nyom mindenki mert a többi nem éri meg.
Minden munkának más más fizetése van, ami össze vissza, random fizet. Direkt tesztelgettem őket, hogy mit mennyire érné meg csinálni és 2 olyan munka van amit megéri csinálni és van belölle pénz. Ez a két munka a Kamionos meg a Benzinszállító. Ahogy tesztelgettem a munkákat rá jöttem ,hogy a buszos 1 teljes fuvar alatt 200k-t kap [10 perc alatt kb], Fém feldolgozónak a két része együtt olyan 300 ezer [15-20 perc], Szemétszállítónál 5 ezer ft/kuka. Bányás még aránylag jól fizet, de az se a legjobban, 200k [10 perc alatt].


Árviz "event" szervezése, mint régen
Mint Ahogy régen is, most is lehetne Árviz a szerveren, ami miatt a városok víz alá kerülnek és a magasabb helyekre "menekülnek" az emberek. Régen is meg most is szerintem tök jó kis rp lehetőség volt mint a rendvédelemnek, mint a civileknek.
Meg lehetne úgy csinálni ,hogy 1-2 napig elötte esik az eső, és utána kezd el nőni a víz, vagy hasonló módon


/help parancs
Lehetne egy /help parancsot betenni a szerverre ami a kezdő játékosok számára segítséget nyújt. Ki írhatná azt ,hogy mi a ts ip, adminokat hol találja meg, hogy tud rá írni, stb stb..

Tengerbe lévő "cápa" behozatala
Ez főleg a Rendvédelemnek jönne jól, mivel nagyon sok üldözés úgy ér véget ,hogy beleugrik a vízbe, majd egy hosszú uszás után, több /megprobal után elkapja végre a lábát majd cuffolhatják és úgyszhatnak ki a partra. Erre jönne jól a "cápa", mivel akkor nem lehetne úszkálni sokáig a vízben.

Munkajárművek visszaborítására parancs
Sokszor van az ,hogy felborul a munkakocsi és adminra kell várni ,hogy unflippeje a kocsit. Elég sokszor találkoztam már azzal is ,hogy nincs fent admin és akkor lehet visszafutni/imátkozni ,hogy vissza tudjuk borítani. Erre tök jó lenne ha lenne egy olyan parancs, ami a munkakocsit vissza borítja.

Egyedi Munkák behozatala
Gondolok olyanra mint a Kamionos munka. Mikor bekerült a szerverre hirtelen megnőtt a játékosszám, mivel egyedi dolog került be a szerverre. Mostanában viszont egyre kevesebb egyedi és hasznos update kerül be a szerverre, így nem játszanak már annyian a szerveren. [ gondolok arra ,hogy pár hónapja még 280-300 player is volt, most meg a 240 nek örülünk] Ez miatt lenne az az ötlet ,hogy új munkák kerüljenek be, így ismét fel fognak jönni többen a szerverre mert ki akarják próbálni a munkát.

Minden benzinkút megcsinálása.
Nagyon sok benzinkút van, ami nem működik pedig alapjáraton működött amig nem került be ez a fajta benzinkut. Ráadásul több benzinkút buggos is, és nem lehet tankolni a kocsit hiába van ott a mod is.

Limites autók módosítása.
Több olyan autó van a szerveren amiből 1 et nem látni, mert limites és akinek van ki van bannolva, vagy már nem játszik a szerveren. Erre lehetne szerintem valami módszert találni, mert így felesleges van bent az autó, hisz senki nem tudja használni amíg valaki le nem ppzi. Ráadásul lassan feleslegesen van autóker, mert lada, Trabant, és kerékpárokon kívűl semmit nem lehet venni.

Térképre + ikonok
Pl.: Montella Autókölcsönző, Autóbontó, Fegyverbolt, Többi határ, stb.

Megjegyzés:
< Nem a legfontosabb dolgok, de szerintem hasznos lenne. >
 
Utoljára szerkesztve:

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Hali, munkák fizetése szerintem teljesen rendben, utoljára akkor lett emelve mikor itt volt Shifty, szóval nem régen.
Árvíz felírva
/help parancs nincs sehol, és felesleges. Esetleg a tip rendszerbe beírom a ts ipt
Cápát felírtam, Tamási eldonti majd.
Nem lesz unflip playernek.
Egyedi munka behozatala, mert kevés a játékos. Számomra még most a legfontosabb dolog hogy stabilizáljuk a jelenlegi dolgokat / javítsam. Lesz új munka, de nem hiszem hogy a legfontosabb dolog jelenleg.
Benzinkutak felírva.
Limitek nem lesznek módosítva, ezt már felvetettem magamtól Gabónak.
Fegyverbolt, határ a térképre ok.
 
  • Imádom
Reactions: JasonV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.