Jason ---> Moszat

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Neumann S Jason >

Panaszolt fél admin neve:
< Moszat >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Admin rang semmibe vétele, Admin társával való szemétség. >

Bizonyítékok:
< Képek >

Megjegyzés:
< Riont teljes mértékben egyedül hagyta, 150 playerre. Sajnos képem nincs arról ,hogy annyian voltak fent a szerveren, de délután azért minden nap több mint 50 player van.
2. képen látszódik az is ,hogy Norby ment fel utána és le lépett rá kb 30 percel. >


thebenjamin válasza:

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Rion

Zöldfülű
Támogató
2019. 03. 16.
168
165
.
V4 karakter
Rion Wells
LV karakter
Rion Wells
V2 karakter
Rion Whitfield
Hali! Én annyit hozzá tennék hogy AFK-Olt csak fent volt a szerveren, amikor elment afkolni akkor megvolt az arány és volt fent admin. Addigra le léptek a szerverről és 2 en maradtunk fent!
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Teljes mértékbe úgy van ahogy Rion mondta. Itt voltam vele TS-en és ott is AFK-olt. Ennyi hozzáfűzni valóm volt.
 

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
ez valami verseny, hogy ki nyitja a legviccesebb pk-t? :ROFLMAO:
elnézést hogy irl is van életem, nyílván dutyzok amikor van időm/hívnak, lelépés előtt írtam rionnak hogy nem-e baj ha lelépek, mert el kell mennem otthonról, azt mondta hogy semmi baj.
várom a bírálást :D
ja és bizonyíték nélkül ne nyiss pk-t(nem jó a kép :$ )
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Ne haragudj Jason, de ez nevetséges.
Egyrészt mert nem tudhatod mit beszéltek meg, másrészt még bizonyítékot se csatolsz
és harmadrészt pont Te nyitsz PK-t aki 4 hónapig se tudott 5000 duty percet összeszedni és messze földön volt híres a dutyban afkolásáról. (y)
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Háát. Ha csak úgy lett volna ahogy te irtad akkor azt mondom oké. Páran tudták ,hogy pontosan mi volt a háttérbe, de ezt én nem fogom el mondani. Úgyan úgy én is megkaptam az ilyenért a szankciót, és már kezdem unni ,hogy soha nincs admin a szerveren ha kéne. Ha pedig van fent admin akkor veled az élen este csak. Nem olyan miatt írom a pk-t mert nekem ez jól esik, csak már bele untam ,hogy a playerek nagy része majdnem hogy bannolni kéne, de amikor olyan van akkor meg 1 admin nincs de ha van is akkor ügye a van a társa meg nem dutyzik.
AFKolni meg soha nem afkoltam a percet, erről viszont kérek bizonyítékot arra ,hogy én afkoltam a duty percet 1x is. SOHA nem hagytam úgy a gépem ,hogy admindutyba lettem volna mint egyesek..
4 hónapig se tudtam 5000 duty percet összeszedni? Na ne nevettess ez még viccnek is rossz volt. Alapjáraton szerintem te nem hallottad a teljes történtet csak darabokat tettél össze mint egyesek.
De röviden megmondom neked ,hogy volt olyan amikor nem volt meg az 5k perc. Ez az én hibám volt, suli munka meg ilyenek mellet, de ezt nem is titkoltam, Bencének el mondtam ,hogy nem lesz időm meg semmi, meg is beszéltük. Nyáron vissza kértem 1 hónapra de aztán ismét nyaralás meg munka miatt nem volt időm, így az admin le került rollam. De nem bánom ,hogy már nem vagyok admin amilyen csapatból kikerültem anno, olyan már nem lesz soha. Sorolhatnám az adminokat akik el mentem közben akikkel még élvezetes volt az adminkodás. Most meg már csak az idegeskedésről szól az admin élet.
Illetve megsúgom neked ,hogy megvolt a percem 2x is csak panasz miatt amit Ricsivel meg Bencével megbeszéltünk és nem kaptam meg a 2 es admin-t. Nem sírtam miatta ,hogy jaaj megvan az 5k percem meg stb.. Bence ezt tudja is mondani ,hogy soha nem sírtam ,hogy maradjon rajtam az admin vagy legyen meg a 2 es.

Edit:
Bizonyíték javítva.

thebenjamin válasza:
13.) A közvetlenül előtted levő hozzászólást tilos idézni!
(Kivétel: Ha fontos részletet emelsz ki a hozzászólásból.)
Büntetés:
20 büntetőpont + iromány szerkesztése.

Figyelmeztetést kaptad tőlem.
Büntetőpont: 20.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: Nxrby

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Es te leszel a megvalto ezzel a pk.val?
Btw. Ha nincs idod az adminra, ne legyel az. Ne ez miatt legyel felhaborodva mert neked nem volt idod az adminra

thebenjamin válasza:
Adminként tudhatnád a fórum szabályzatot amely:
13.) A közvetlenül előtted levő hozzászólást tilos idézni!
(Kivétel: Ha fontos részletet emelsz ki a hozzászólásból.)
Büntetés:
20 büntetőpont + iromány szerkesztése.

Figyelmeztetést nem osztok, többet ilyen nem kellene előforduljon.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: bale

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Hali !
Moszat valóban hibát követtél el azzal hogy a szerveren maradtál mikor el kellett menned. Máskor erre figyelj oda jobban kérlek ha teheted.
A panasz helyezhető.
UI: Máskor kérlek ne állíts be hamis dolgokat az olvasóknak még akkor sem hogyha az nem a pk-hoz köthető. Köszi.
Nyáron vissza kértem 1 hónapra de aztán ismét nyaralás meg munka miatt nem volt időm, így az admin le került rollam
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.