Jason Jilliam jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

jjilliam

Újonc
2020. 03. 26.
32
8
V4 karakter
jason jilliam
LV karakter
jason jilliam
V2 karakter
-

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 18 éves vagyok.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2019 januárjában regisztráltam, azóta játszok nagyobb kihagyásokkal más RolePlay szerverek végett, most már végleg visszatértem a See Game System szerverekre.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- 1 elfogadott név váltásom volt, azt azért kértem, mert az LV-s nevemet szeretném V4-en is használni.
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- (Kevés játszott perceim ellenére nagyon jól ismerem az egész szervert.)
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez az első jelentkezési lapom.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 216936


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Eddig egy frakcióban sem voltam az SGS szerverein, de számos alkalommal el lettem fogadva LV-n (SD, PD, FBI), csak különböző okok miatt nem sosem kerültem be a frakcióba (Nem készültem fel rendesen a vizsgára, nem jelentem meg a meghallgatáson, stb.). Ezeken kívül több tucat magyar illetve amerikai rendvédelemre alapuló frakciónak voltam a tagja az SGS szeverein kívül. Elég gyakran játszottam német, angol és amerikai Gta V RolePlay szervereken is rendvédelmisként. Az előbb említettekben elég szép rendfokozatokat értem el (Sergeant, Őrnagy - Járőrparancsnok, Detective II).
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Még nem értem el egy szép eredményt sem a szerveren.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Mivel mindig is a rendvédelem RP-hez húz a szívem és ritkán voltam nyomozó iroda féle frakciókban, ezért itt szeretném kezdeni a V4 rendvévelmi karrieremet. Az összehangolt, bizniszekből való rajtaütések, házkutatások és más rendvédelmi szervekkel való napokig/hetekig tartó nyomozás igen felkelti az érdeklődésem, illetve egy stabil frakció tagja szeretnék lenni ahol mindig van valami RolePlay, akár hajnalban is. Betekintést is szeretnék nyerni, hogyan működik egy NNI frakció, mivel még nyomozó iroda frakciónak nem voltam tagja.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Napi 3+ óra, ezt mind a frakcióra tudnám szánni, hétvégén ez megnőhet 4+ órára is.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- LV-n játszom még, ott sem vagyok frakcióban.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- N/A


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Jason Jilliam
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Davis Avenue 132, Los Santos, San Andreas - +38-77-835-0101 - jjilliam@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Nem voltam még bármilyen rendvédelmi szerv tagja.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Gyerekkorom óta olyan pozíciót szeretnék elfoglalni, amivel a rendőrséget segítem és a bűnt megelőzöm. Remek kihívás lenne az számomra, hogy bonyolultabb ügyek megoldásán dolgozzak. Én úgy érzem, hogy itt lehetőségem is van a fejlődésre, gondolok a fizikai és mentális megmérettetésre is, amelyek szerintem minden egyes szolgálat illetve nyomozás után fejlődni fognak. Az említettek mellett meg is szeretném mutatni, hogy én képes vagyok megállni a helyem egy ilyen jól felépített szervezetben!
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Nyomozók feladatai közé tartoznak egyéb bűncselekmények kivizsgálása, mint például bankrablások, gyilkosságok, boltrablások és kábítószerkereskedelem. Tanúkat, sértetteket és gyanúsítottak kihallgatása már egy úgynevezett napi rutin, mivel ez a munkavégzés minden napos köreibe tartozik, enélkül lehetetlen lenne információt szerezni egy ügyről és rácsok mögé zárni az elkövetőt. Ezek mellett házkutatásokat hajtanak végre bevetési egységek asszisztálásával, illetve körözöttebb személyeknél ők is asszisztálnak az elkapásban. A körözött személy elfogása után az indoktól függően átveszik kisebb-nagyobb kihallgatásokra, amelyek a végén még nagyobb bűncselekményeket varrhatnak egy személy nyakába. Minden napos feladatok közé tartoznak még az egyéb rajtaütések, például egy fegyverbiznisznél való rajtaütés elég rizikós, de ha sikeres, sok infót szerezhetnek az elfogottaktól.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Pozitív; Jól dolgozom együtt másokkal és erősen motiválnak a rendvédelemmel kapcsolatos dolgok, gondolva itt a bűncselekmények kivizsgálására. Rugalmas, gyorsan alkalmazható vagyok bármilyen lehetséges akciónál vagy információgyűjtésnél, illetve mondhatom magam univerzálisnak, bármilyen időjárásban igyekszem a legjobbat kihozni mindenből. Negatív; Mivel még nem rendelkezem semmilyen rendvédelmi tapasztalattal, a kezdet nehéz lesz, de a beiskolázásnál igyekezni fogok minél többet magammal vinni a terepre. Néha közbejöhet, hogy gyors helyzeteknél hirtelen reagálok/döntök, ilyenkor inkább másra hagyom a döntést, de szerintem a megfelelő iskolázással ez kiküszöbölhető.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Elsősorban értesítem a feletteseket, mivel ők fogják, vagy velük kell megtervezni a mentési akciót. Ezek után próbálni fogunk minél több infót gyűjteni a rablókról és az elrabolt személy állapotáról, ha látható. Dokumentáljuk a rablók mennyiségét, járművük információját, fegyverzetüket, ezek az infók azonnali hatállyal tovább lesznek küldve az érkező bevetési egységeknek. Minden egységet megkérünk, hogy a lehető legcsendesebben közelítsék meg a helyszínt, foglalják el pozíciójukat, nem látható helyeken. Az információk gyűjtése és a bevetési egységek megérkezése után elkezdődhet a terv kiszabása; itt akár csapatokat is jelölhetünk ki (Megközelítőcsapat, mesterlövészcsapat, stb.). A gyors de alapos tervkidolgozás után a megbeszéltekre törekedve elkezdjük a behatolást, a fontos személynek épségére nagyon figyelve. Amint egy egységnek/személynek esélye lesz mozgósítani a fontos személyt, azt azonnal megkezdheti, ha bármelyik gyanúsított fegyvert szegez a személyünkre vagy az egységekre, a tűzparancs aktív lehet.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Jason Jilliam
 
  • Hűha
Reactions: dani_1

Zozi.

Pötyögtető
SzerverAdmin
v4
2020. 02. 04.
407
523
26
V4 karakter
Flavio Nieves
LV karakter
Adnan Elmas
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.

Tisztelettel: Flavio Nieves r. vezérőrnagy!

((Személyes megjegyzés: Kevés játszott perc, szerezz tapasztalatot a szerveren.))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.