Jason ----> Cody

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Neumann S Jason >

Panaszolt fél admin neve:
< Cody >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Adminjail kiosztás úgy ,hogy esélyt se hagyott a megmagyarázásra, Moderátor "segge" mögé való bújás >

Bizonyítékok:
<

[AdminJail]: Cody bebörtönözte Neumann S Jason-t 60 percre.
[AdminJail]: Indok: RP elhanyagolása ütközésnél​

[2020-08-14 19:41:59] [Output] : [Küldött PM]: Cody (113): F8 ba rpztem
[2020-08-14 19:43:50] [Output] : [Segítség] Admin[1] Cody: leugrattál a hegyről, neki csapodtál a korlátnak végig csusztál a beton keirtésen
[2020-08-14 19:44:22] [Output] : [Küldött PM]: Cody (113): felborulni akartam, és utána rpzni egy nagyobbat, de hogyha be tudnál jönni ts re akko
[2020-08-14 19:44:29] [Output] : [Küldött PM]: Cody (113): akkor* könnyebb lenne
[2020-08-14 19:44:42] [Output] : [Segítség] Admin[1] Cody: minek akartál felborulni? nem úgy vettem észre

>

Megjegyzés:
< Mint ahogy tudjátok jelenleg Katasztrófavédelembe Leader rangot töltök be, illetve ez mellé beválaltam egy KMSZ alosztályt. A Mai nap megbeszélés volt [19:00 kor] és ott jeletzék azt ,hogy szerettek volna jelentkezni. Mivel az alosztályt mi RP re akarjuk vinni, így el mentem Palomino fele ,hogy felborítsak egy Audi RS7 et ami mellet SPEDY ott is volt, mert tsen beszéltünk mert Alparancsnok. Ez kisebb nagyobb sikerrel megtörtént, majd a végén miután meglett volna, szerettem volna egy hoszabbat rpzni ,hogy ütköztem, meg olaj foltok stb. amit lehetne egy műszaki mentésen megcsinálni. Erre az lett ,hogy Cody berakott jailbe, ami igazából jogos, mert nem rpztem rögtön. De viszont az ,hogy utána nem hajlandó normálisan válaszolni, hanem 1-2 szavas válaszokba az vicc. Ráadásul hívtam tsre, erre semmit nem válaszolt, utána megtaláltam TS ügyfélbe ahol bementem, de ő Veterán Moderátor segge mögé bújt be és meg se mert szólalni amig bent voltam..
>
 
T

TheCody

Heló, kezdeném azzal hogy:

A TS Ügyfélszolgálat NEM Admin Duty szoba, ezáltal tilos a szobában lévő Admint zaklatni szerverüggyel kapcsolatban!

Majd bejössz és mondod hogy RP-hez kellet volna a kocsit felborítani. Majd a Moderátor mondja neked hogy TS ügyfélbe nem adminért kell jönni majd te közlöd azt hogy akkor bannolj ki és utána kimentél.

Most ha 1 admin felmegy szerverre és meglát téged hogy neki mész mindennek, majd leugratsz a hegyről stb és berak, mert ő honnan tudja hogy pont kiképzésre kell a kocsit "felborítani". Ha SPEDY ott volt veled akkor miért nem írta hogy Neumann S Jason-t ne rakjátok jailbe mert felakarja borítani a rs7et. Ez nem történt meg így az admin úgy jár el amit lát. Meg ha nekimész valaminek nem hiszem hogy 2-3 másodperc alatt lerpzed.

"segge mögé bújt be és meg se mert szólalni amig bent voltam.. "

Moderátorral folyamatosan veszekedtél még bent voltál majd egyszer csak közlöd hogy kimész és így én hogy szólaljak meg amikor veszekedel 1 moderátorral és utána kimész?

Részemről ennyi lenne. Várom a bírálást.
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Ezt akartam neked tsen megmagyarázni, de te mint ts en mint szerveren nem válaszoltál semmit, hanem vártad ,hogy ki szolgáljanak. Az meg ,hogy a szerveren oda gyere megkérdezni az felesleges?
SPEDY Admin chatbe is írta ,hogy meg akarom beszélni arra se válaszoltál.

EDIT:
A Mai nap ahogy nem voltál fent megcsináltuk az RP-t, ezt nem engedted ,hogy elmagyarázzam..
 
Utoljára szerkesztve:

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
A jailt jogosan kaptad, ha felborulsz RPzni kell.
Szerintem ez olyan egyértelmű dolog volt,hogy nem kellett hozzá TS, főleg ha már volt egy stílusod is TS ügyfélbe JasonV2.
Én se szoktam odamenni az emberekhez ha látom,hogy nem RPzte az ütközést mivel azon nincs mit magyarázni szerintem.

Jogtalan,zárom!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.