Jason Clarence jelentkezési lapja a See City Car Service-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bale

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
284
147
LV karakter
nathan kane
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Jason Clarence ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Nos, hát 2018-11-16-án regisztráltam v2-re, de előtte v3-on játszottam. Ott voltam 40-es szintű már, csak ott hagytam a szervert fps hiány miatt. Itt v2-n ez a 3 hónap alatt szereztem 38000+ játszott percet, 27-es szintet emellett. ~

Hányas szintű vagy?
~ 27-es szintű vagyok jelenleg. ~

Hány éves vagy?
~ 14 éves vagyok jelenleg. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen, voltam eddig 5 frakcióban a szerveren.
1. SCCS - 2 hét után kiléptem, mert IC családostul mentünk ORFK-ba.
2. ORFK (PD) - Több mint 1 hónap után mondhatni kiléptem, mert áthelyeztettem magam NNI-be.
3. TEK - Kiléptem 3 hét után, mert nem tudtam egyszerre csinálni a PD-t, meg a TEK-et, mert ugye dupla FK-ztam.
4. NNI - Ki lettem rúgva 2 hét után, mert IRL okok miatt beafkoltam.
5. OKF - Kiléptem 2 hét után, mert kicsit unalmas volt. ~


Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Azért szeretnék, mert már voltam FK tag, jó is volt, csak a PD-t is ki szerettük volna próbálni utána de most meg szeretnék ismét tag lenni kicsit hosszabb ideig. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, mind a kettővel rendelkezem. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hát, ezt nem tudom pontosra mondani. Szinte ugyanannyit mint régebben amikor voltam SCCS-be, de ez mindig változó. Hétköznap 4-5 órát, de hétvégén olyan 5-6-7 órát. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam bannolva.
KÉP ~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen voltam háromszor, de abból csak 2 jogos úgymond, mert a harmadik az NNI kulcsok.
KÉP
~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~
Üdvözlöm a kedves olvasókat, ebben a részben mesélnék magamról egy kicsikét.
Bálintnak hívnak, 14 éves vagyok jelenleg. Magyarországon, pontosabban Somogy megyében élek, illetve ide is járok iskolába.
Hobbim a számítógépezés, ott meg pedig általában játszani a SeeMTA v2 szerveren, vagy ha éppen nem, akkor YouTube-ozok.
De egyébként ha az időjárás is alkalmas rá, akkor a szabadban is szeretek időt eltölteni, de leginkább nyáron.
Biciklizni szoktam a családdal, vagy a haverokkal akár. Szeretek úszni fürdőkben nyáron.
A számítógépezést a MineCraft játékkal kezdtem el először, majd 2 év utána elkezdtem MTA-zni.
FUN szerverekre léptem fel először, és ott egy ideig el is játszogattam.
Később megismerkedtem a RolePlayyel.
A haverok, illetve a YouTube videók biztattak rá, hogy elkezdjem ezt a témát.
Első RolePlay szervereim kisebb sikerű szerverek voltak, de azokat is élveztem azért.
Aztán megismertem a SeeMTA-t is. Ott a v3-on kezdtem el, csak azért hagytam abba, mert FPS problémák voltak.
2018-11-16-án regisztráltam, és egyben jöttem is át v2-re. Szóval már bőven 2 hónapja játszom a szerveren aktívan.
Jártam már meg pár frakciót ez idő alatt, ha sikerülne bekerülnöm ide, akkor itt nem ennyi időt lennék, mint a többiben.
Sikerült barátokat szereznem, de ez nem is annyira lényeges.
Szerintem ennyi lett volna az én kis bemutatkozóm.
~

Helyezem. @Soyer
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
A lap nem rossz, de nem nagyon szeretnénk 2-3hetes szerelőket..
 
  • Tetszik
Reactions: jaki

bale

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
284
147
LV karakter
nathan kane
Értem, én csak szeretnék egy utolsó esélyt, hogy tudjak bizonyítani!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.